...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Budowanie zdrowych nawyków z pomocą polskiej aplikacji

ikona vika

Pandemia COVID-19 spowodowała, że gorzej się odżywiamy i więcej czasu spędzamy przed ekranami. Z tego powodu możemy się spodziewać skrócenia życia i pogorszenia jego jakości ale nie musi tak być.

Zespół Vika działa w ramach firmy Lab4Life powstałej w 2018 roku, z siedzibą w Gdyni, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Składa się z naukowców, lekarzy, inżynierów, a także ekspertów dietetyki i treningu sportowego. A jego założycielem jest Łukasz Osowski współtwórca syntezatora mowy IVONA.
W efekcie ich współpracy powstała aplikacja, która ma pomagać w budowaniu zdrowych nawyków. Vika w interaktywny sposób nakłania do tworzenia u siebie odruchów, które mają poprawić jakość życia oraz je wydłużyć. Wszystko to zostało opakowane w doświadczenie przypominające granie w grę. Tak samo, jak w grach za postęp w wyzwaniach czekają na nas nagrody, a kolejne poziomy to kolejne nawyki w naszym życiu.

 

zmiana_oczekiwanego_czasu_zdrowia_dni

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF