...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Change Serviceplan rozpoczyna współpracę z Grupą eSky

Agencja Change Serviceplan (Group One) wygrała przetarg na działania reklamowe dla marki eSky. W ramach współpracy Change Serviceplan zajmie się opracowaniem nowego pozycjonowania marki na kolejne lata oraz przygotowaniem platformy kreatywnej dla działań komunikacyjnych w Polsce oraz na kilku rynkach CEE.

Pierwsze działania komunikacyjne planowane są w drugiej połowie 2022 roku.

Wybraliśmy Change, ponieważ poczuliśmy, że najlepiej rozumie potrzeby naszej marki. Doceniliśmy dotychczasowe realizacje agencji, wyczucie rynku, trendów i kreatywność. Zależy nam na wypracowaniu komunikacji, w oparciu o kluczowe dla nas obszary strategicznie, z nowym i świeżym spojrzeniem na temat podróżowania.

Inga Wawrzyniak-Gacek, Marketing Communication Director w Grupie eSky

eSky.pl funkcjonuje w branży turystycznej od 2004 roku i jest liderem wśród internetowych biur podróży na rynku polskim. Firma zapewnia swoim klientom możliwość kompleksowej organizacji podróży na każdym etapie. Oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań w zakresie rezerwacji biletów lotniczych, bazy noclegowej, ubezpieczeń czy wynajmu samochodu.


źródło: Change Serviceplan

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF