...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Displate partnerem Team Liquid

Lista partnerów Displate z branży esportowej stale się powiększa. Tym razem łączą siły z Team Liquid, jedną z największych organizacji e-sportowych na świecie.

Historia drużyny sięga do klanu Starcarft II. W ciągu dwóch dekad Team Liquid rozwinął się do pełnowymiarowej organizacji esportowej. Team Liquid prowadzi placówki treningowe w Utrechcie, São Paulo w Brazylii i Los Angeles i pozyskuje zarówno weteranów esportu, jak i nowych utalentowanych graczy.

Obecnie w jej skład wchodzi ponad 120 zawodników rywalizujących na całym świecie w 19 grach.

Najlepsi zawodnicy

Europejska drużyna Team Liquid w Dota 2 zyskała reputację jednej z najlepszych drużyn wszech czasów, wygrywając The International 2017 i Supermajor 2018. Tymczasem zespół League of Legends był najlepszy w Ameryce Północnej w 2018 roku, gdzie zdobył tytuły NA LCS Spring i Summer w dwóch kolejnych splitach.

Na przestrzeni lat Team Liquid uzyskał też doskonałe wyniki w CS:GO, Rainbow Six Siege, Super Smash Bros. Melee, Street Fighter, Fortnite i PUBG. Imponujące!

Zaledwie kilka dni temu Team Liquid Honda po raz pierwszy w historii rozegrał perfekcyjny mecz League of Legends.

Teraz Team Liquid wykonuje kolejny znakomity ruch – łączy siły z Displate!

Displate współpracę z Team Liquid rozpoczyna od zaprezentowania specjalnej kolekcji unikalnych wzorów metalowych plakatów.

Displate oferuje świetny produkt, dzięki któremu fani Team Liquid będą mogli promować naszych graczy, streamerów i markę w nowy, kreatywny sposób. Cieszymy się z nawiązania współpracy z Displate i nie możemy się doczekać, aż fani Team Liquid zobaczą nowe, specjalnie zaprojektowane projekty!

Mike Milanov, Chief Business Development Officer w Team Liquid

Współpraca ta jest tym bardziej wyjątkowa, że oprócz drużyn esportowych pod szyldem Team Liquid prowadzone są również inne kreatywne przedsięwzięcia, jak np. 1UP Studios – firma produkcyjna, która jest znana z wysokiej jakości filmów dokumentalnych o tematyce e-sportowej oraz atrakcyjnych materiałów reklamowych.

Jesteśmy ciekawi, co wyniknie z tego kreatywnego starcia!

Plakaty metalowe, które pokochali fani esportu

To już druga taka współpraca Displate w branży esportu w ostatnich miesiącach. Połączyliśmy siły z Echo Esports, najlepszą na świecie gildią World of Warcraft, i jesteśmy na najlepszej drodze, aby jeszcze bardziej szerzyć ducha kolekcjonerskiej pasji!

Po udanej współpracy podczas Race to World First Displate jest gotowy na kolejny krok. Chcemy głębiej wejść w tę pasjonującą społeczność fanów i zawodników e-sportu. Dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z Team Liquid – renomowaną organizacją e-sportową. Naszym celem we współpracy z tą drużyną jest szerzenie miłości do Displate i zdobywanie kolejnych szczytów. Jestem bardzo wdzięczny za tę możliwość i nie mogę się doczekać współpracy z Team Liquid!

Bartek Maćkowiak, Esport Partnership Manager w Displate

Odwiedziliśmy już Team Liquid w ich siedzibie w Utrechcie i byliśmy zachwyceni ich niesamowitym obiektem treningowym. Teraz, gdy przywieźliśmy na miejsce kilka Displatów, jest tam jeszcze lepiej!

wizyta na obiekcie treningowym Team Liquid

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF