...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Communication Unlimited wspiera kobiety i daje im siłę – program „CU for Africa”

Communication Unlimited wspiera kobiety

Zbliżający się Dzień Dziecka to doskonała okazja, aby pogłębiać świadomość, iż szansa na edukację, to szansa na lepsze życie dla dzieci na całym świecie. Nowy projekt „CU for Africa” www.cuforafrica.pl to program stypendialny dla uczennic w Ghanie i na Madagaskarze, organizowany przez Communication Unlimited we współpracy z fundacją Dolly Foundation i Akany Avoko Faravohitra.

Nasza agencja od lat prowadzi programy pomocowe, ale ten projekt jest wyjątkowy. Wspiera edukację młodych kobiet, dając im realną szansę na lepsze jutro w dorosłym życiu. To część naszego zaawansowanego, strukturalnego wsparcia kobiet w Afryce, które chcą wyrwać się z życiowej opresji.

Elżbieta Wojtczak Inicjatorką i ambasadorką akcji, CEO CU Communication Unlimited

Symbolem programu jest unikatowa torba z tradycyjnym wzorem KENTE. Torby powstają na kursach krawieckich dla kobiet w Afryce. Nabyte na warsztatach umiejętności pozwalają kobietom zdobyć pracę, dzięki nim dostają realną możliwość wydobycia się z biedy i stagnacji. Każdy kto wesprze akcję pomocową otrzyma taką właśnie unikalną, ekologiczną torbę. Dzięki pomocy Communication Unlimited młode kobiety z fundacji Akany Avoko Faravohitra stawiają pierwsze kroki w nauce szycia na sprzęcie zakupionym przez Agencję.

CU for Africa_dla patronów-1
źródło: Communication Unlimited Sp. z o.o.

Roczne stypendium dla jednej uczennicy z Afryki to koszt 100 euro. Cały dochód zasila konto fundacji Dolly Foundation, programu Brain Girl Academy oraz fundacji Akany Avoko Faravohitra. Darczyńcy fundując roczne stypendium otrzymują unikatową, ekologiczną torbę oraz certyfikat. Aby wesprzeć działania i dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę na: www.cuforafrica.com

CU znaczy „SEE YOU”. Do zobaczenia.

Zauważamy ludzi w potrzebie. Nie godząc się na ich status quo, pomagamy im, znajdujemy nowe możliwości. Dostrzegamy Ziemię, która woła o pomoc.


Źródło: Informacja prasowa Communication Unlimited Sp. z o.o.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF