...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Deborah De Luca w Warszawie | 9.11.2019

Włoska DJ-ka i producentka techno Deborah De Luca już 9 listopada zagra w zabytkowej przestrzeni na warszawskim Służewcu. Bilety na wydarzenie się już dostępne, a do line up’u dołączyło właśnie 4 reprezentantów polskiej muzyki elektronicznej.

Już na początku listopada współczesna elektronika połączy się z zabytkową i nieszablonową lokalizacją, a mowa tu o Hali T2 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Występ włoskiej producentki muzyki techno rozpocznie cykl imprez T2. Deborah to artystka, która w 2013 roku założyła wytwórnię Sola_mente Records, a także wypuściła takie kawałki  jak “Guitar” czy “Sleeping With You”. Kilka lat później wydała zaś uznany przez krytyków debiutancki album “Ten”. Jej produkcje, będące połączeniem twardego techno i minimalnych dźwięków, na przestrzeni lat zyskały miano rozpoznawalnej marki o wysokiej jakości.

Wiadomo już, jacy polscy artyści zasilą line up imprezy, a są to: Angelo Mike, będący synonimem jakości muzycznej oraz zaangażowania w scenę klubową; Diana d’Rouze – jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich DJ-ek, działająca na rynku od 1997 roku; Lulu Malina – artystka o wyjątkowym poczuciu rytmu, oryginalnym image’u i charyzmatycznej, kobiecej energii; oraz Seb Skalski, czyli warszawski DJ, producent, kompozytor, a także laureat Fryderyka.

Line up:

  • Deborah De Luca
  • Angelo Mike
  • Diana d’Rouze
  • Lulu Malina
  • Seb Skalski

Data: 9.11.2019

Start: 18:00

Miejsce: Trybuna 2, Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Bilety dostępne na stronie: www.followthestep.com/pl/koncert/t2-deborah-de-luca.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF