...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Rozwój osobisty na Life Balance Congress

Rozwój osobisty jest bardzo ważnym elementem tego wydarzenia. To dzięki niemu człowiek, potrafi zmienić swoje życie oraz zacząć realizować swoje cele. Metody ustalania celów oraz poznanie swojej życiowej misji to kluczowe aspekty konferencji. Często ludzie mają problem z wykorzystaniem swojego własnego potencjału, nie mają pojęcia na co tak naprawdę ich stać. Celem organizatorów jest to aby pomóc uczestnikom w uwolnieniu ich ukrytego potencjału. Dzięki części związanej z rozwojem osobistym będzie to możliwe.

Kolejnym ważnym elementem będzie możliwość budowania relacji z innymi uczestnikami. Środowisko jakim otacza się człowiek, ma ogromny wpływ na to jakim się staje, jak postrzega świat i to w jaki sposób osiąga swoje cele. Na Life Balance Congress, każdy będzie miał niesamowitą okazję poznać inne osoby, które kierują się podobnymi wartościami w życiu. 

Te wszystkie elementy oraz dodatkowe strategie najlepszych prelegentów z całego świata pozwolą uczestnikom zbudować stabilne i pełne motywacji życie oraz sprawią, że każdy będzie gotowy do intensywnego działania. 

Jednym z prelegentów, który wystąpi na Life Balance Congress będzie Neale Donald Walsch. Autor 37 książek o współczesnej duchowości. Dzięki jego wiedzy, każdy będzie mógł inaczej spojrzeć na obszary związane z duchowością w życiu oraz siłę podświadomości.

Jairek Robbins – to amerykański coach i mówca motywacyjny. Doceniany przez tysiące osób na całym świecie. Ekspert z dziedziny rozwoju osobistego, którego wiedza poparta jest doświadczeniem oraz wieloma sukcesami w tej dziedzinie.

Na scenie będziemy mogli zobaczyć również polskich ekspertów z dziedziny rozwoju osobistego. Wiele osób z pewnością będzie czekało na występ dr Mateusza Grzesiaka. Psycholog, międzynarodowy trener oraz konsultant, który potrafi uwolnić potencjał swoich słuchaczy. Niesamowita wiedza oraz sposób jej przekazu, pozwala mu gromadzić tysiące osób na jego wystąpieniach.

To tylko część prelegentów, którzy wystąpią podczas Life Balance Congress – wydarzeniu, które będzie miało realny wpływ na życie jego uczestników. Największa w Polsce konferencja z branży rozwoju osobistego, finansów oraz zdrowia, odbędzie się 29 listopada – 01 grudnia w Ptak Warsaw Expo.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF