...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

DESK.WORKS jako pierwszy polski startup planuje ICO!

DESK.WORKS, aplikacja umożliwiająca pracę w profesjonalnie przygotowanych miejscach na całym świecie, o której zrobiło się głośno w ubiegłym roku z powodu odrzuconej oferty kupna opiewającej na sumę 21,7 mln $ planuje ICO jako swój następny krok. 

DESK.WORKS, aplikacja umożliwiająca pracę w profesjonalnie przygotowanych miejscach na całym świecie, o której zrobiło się głośno w ubiegłym roku z powodu odrzuconej oferty kupna opiewającej na sumę 21,7 mln $ planuje ICO jako swój następny krok.

ICO – Initial Coin Offering nazywane też Initial Public Coin Offering (IPCO) to nowa, obok dotychczasowej IPO,
forma finansowania startupów z wykorzystaniem tokenów do nich należących. Wielka siła pochodząca z tych procesów skupia się w dużej mierze na możliwości inwestowania bez pośredników w projekty budzące zainteresowanie przez potencjalnych klientów.

Kryptowaluta będzie wykorzystywana do wynajmowania miejsc do pracy we wszystkich naszych lokalizacjach – mówi Anna Szydło, szef projektu. W dniu emisji równowartość pojedynczej kryptowaluty umożliwia całodniowe wynajęcie jednego z oferowanych biurek w dowolnie wybranej lokalizacji należącej do DESK.WORKS. Wraz ze wzrostem wartości naszego startupu bazującym na zwiększającej się liczbie lokalizacji, klientów oraz globalnym zasięgu będzie również rosnąć wartość naszych kryptowalut. W dalszej perspektywie oznacza to możliwość spieniężenia waluty z zyskiem w USD, EUR lub PLN lub użycie jej do wykupienia większej ilości usług. Każdy inwestor może w ten sposób partycypować w sukcesie DESK.WORKS; wyjaśnia dalej Anna.

Z biegiem czasu przekonujemy się, że rynek kryptowalut od czasów Bitcoina, Ethereum, Ripple & Co. nie jest
jedynie krótkofalowym trendem, a uznaną formą inwestycji i realną alternatywą dla transakcji wykonywanych przez internet, dotychczasowo przy użyciu kart kredytowych lub tradycyjnych przelewów bankowych. DESK.WORKS w ciągu zaledwie dwóch lat rozbudował swoją sieć coworkingów na ponad 800 lokalizacji w ponad 80 krajach na więcej niż 400 miast. Nasz sukces cieszy się wielkim uznaniem przede wszystkim poza granicami Polski – określa Waldemar Ariel Gala, założyciel i pomysłodawca DESK.WORKS, który jest pewien sukcesu ICO w przypadku swojego projektu.

Start DESK.WORKS w ICO ma nastąpić jeszcze w pierwszym kwartale aktualnego roku.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF