Dlaczego coworking jest dobry dla Twojego biznesu?

Coworking Warszawa

Coworking jest alternatywą dla pracy zdalnej - nie tylko dla freelancerów, ale i firm. W czasach pandemii takie rozwiązanie może okazać się naprawdę korzystne dla Twojego biznesu. Dlaczego? Przekonaj się.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wynajmując biuro w coworkingu nie musisz poświęcać czasu na  formalności. Zajmują się nimi osoby pracujące na recepcji,  obsługują one również pocztę i przesyłki. Utrzymanie powierzchni biurowych też nie jest na Twojej głowie. Więcej czasu na wykonywanie obowiązków zawodowych to największy plus pracy w coworku. 

Zaplecze gastronomiczne z wyposażoną kuchnią, sala konferencyjna, sprzęt biurowy, prywatne budki telefoniczne, superszybki internet, przechowalnie rowerów w budynku, środki dezynfekujące –  to wszystko znajdziesz w pakiecie. Nie musisz za nic dodatkowo płacisz. 

Pamiętaj!

W coworkingu możesz zarejestrować adres firmy. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta wpływa na zaufanie do marki, a w kontrahentach budzi szacunek.

Wzrost produktywności

Osoby, które korzystają z coworkingu są bardziej produktywne od tych pracujących zdalnie. Potwierdzają to statystyki Magazynu Deskmag, według których 74% osób przyznaje, że wzrosła ich wydajność. Nie bez znaczenia jest też czas realizacji zadań. Aż 64% badanych stwierdza, że podczas pracy w coworku sprawniej wykonuje swoje obowiązki. Nie pozostawia to wątpliwości, że wynajęcie biura w jednym z coworkingów, przyczyni się do rozwoju biznesu oraz wzrostu produktywności zarówno Twojej, jak i Twoich pracowników.

Większość coworkingów dba o designerską aranżację wnętrz, która pobudza do twórczego myślenia. Pracując w takim miejscu, zwiększa się kreatywność, ponieważ umysł jest stale motywowany do pracy. 

Duża elastyczność

Coworkingi, takie jak Solutions.Rent, są w pełni elastyczne. Jeśli Twoja firma się rozwija i zatrudniasz nowych pracowników, nie musisz się martwić nagłym brakiem przestrzeni. Bez przeszkód możesz zwiększyć wynajmowaną powierzchnię, aby była ona komfortowa i bezpieczna dla zatrudnionych.

Czy wiesz, że…

Wiele coworków jest otwarte 24 godziny na dobę. To sprawia, że możesz pracować w interdyscyplinarnym środowisku.

Nowe znajomości

W coworkingach pracują osoby z różnych środowisk i branż. Taka różnorodność może przynieść dużo korzyści dla Twojego biznesu. Możesz tu spotkać osoby, które pomogą rozwiązać problemy Twojej firmy, ale też takie, z którymi będziesz realizować nowe projekty. Kto wie, może  znajdziesz też przyszłych klientów czy inwestora.

Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes, pracować w komfortowych i bezpiecznych warunkach – skorzystaj z oferty Solutions.Rent. Nie musisz od razu podpisywać umowy. Możesz przyjść i zobaczyć, co oferuje coworking.


Autor: Solutions.Rent 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF