...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

EACTIVE tworzy dział innowacji, który poprowadzi strateg i ekspert SEO

Jakub Lisiecki Eactive

Agencja digital marketingu EACTIVE stworzyła dział innowacji z Jakubem Lisieckim na czele, który przez prawie 7 lat zajmował się budowaniem strategii SEO ze szczególnym wskazaniem na e-commerce. Eactive jest partnerem 11. edycji rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Głównym celem biznesowym, który ma realizować dział innowacji w EACTIVE jest wymyślanie i wdrażanie rozwiązań programistycznych dla e-commerce. Jakub Lisiecki będzie odpowiedzialny za realizację tego celu poprzez tworzenie ciekawych, a także przydatnych narzędzi dla sklepów internetowych. Jakub nie tylko jest strategiem i specjalistą SEO, jest też programistą, który dotychczas kreował między innymi rozwiązania służące do crawlowania internetu na różne sposoby i automatyzacji procesów wymiany informacji.

Dodatkowo firma chce zachęcić pracowników, by czynnie uczestniczyli w projektach działu innowacji – zgłaszali swoje pomysły oraz pomagali je realizować. Pracownik otrzyma wsparcie od przełożonego, z którym uzgodni swój zakres pracy przy innowacyjnym projekcie w określonym czasie.

Rozwijamy w firmie działalność innowacyjną i chcemy inspirować pracowników do współtworzenia innowacji, tak aby z pasją i zaangażowaniem wprowadzali nowe rozwiązania. Dział innowacji jest otwarty na współpracę z każdym pracownikiem, który wyrazi zainteresowanie udziału w projekcie.

Michał Kliszczak, CEO EACTIVE #wiemyjak

Dział IT we wrocławskiej agencji digital marketingu prowadzi innowacyjne rozwiązania na swoje potrzeby od 21 lat. Natomiast nowy dział innowacji ma skupić się na tworzeniu nowatorskich lub lepszych produktów dla innych firm, w tym klientów EACTIVE.


Źródło: EACTIVE #wiemyjak

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF