...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Edisonteam.pl we współpracy z Havas Creative Group wydaje audiobook o kreatywnym myśleniu

audiobook

Z końcem sierpnia ukazał się audiobook, który powstał dzięki współpracy firmy szkoleniowej Edisonteam.pl oraz agencji kreatywnej Havas Creative Group. „Speed Dating z kreatywnością” – bo taki tytuł nosi seria historii – to opowieść o sukcesach i trudach, z jakimi związany jest proces kreatywny. Historie opowiadane z perspektywy osób wywodzących się ze świata reklamy, wzbogacone komentarzami Marka Stączka tworzą oryginalny utwór, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Pomysł na audiobook zrodził się w trakcie projektu „Szkoła Mówców”, który Marek Stączek prowadził w Havas. I tak po blisko dwunastu miesiącach wspólnej pracy powstały inspirujące, lekkie nagrania, które poparte konkretnymi argumentami, skłaniają do własnych przemyśleń.

Dorota MazurCieszymy się, że nasz wewnętrzny warsztat rozwijania umiejętności storytellingowych wśród pracowników, stał się częścią większego projektu, który może inspirować innych do kreatywnych rozwiązań. Szczególnie, że obecna sytuacja, zmiany zachodzące w środowisku społecznym i gospodarczym wymuszają na nas twórczego podejścia do rzeczywistości, bardziej niż kiedykolwiek.

Dorota Mazur, CEO Havas Creative Group

Opowiadania przedstawione zostały w storytellingowej formule, która ma charakter przyczynkowy i inspiracyjny. Pobudza emocje i wyobraźnie odbiorcy, zachęcając tym samym do wejścia w akcje. Lekka formuła audiobooka, pozwala bez wysiłku podążać za myślą autora, ale jednocześnie ma silną moc oddziaływania. Dzięki niej, odbiorca słuchając, może doświadczyć i zobaczyć, czym jest kreatywność.

Tworzenie, kreatywność – zjawiska, które mają w sobie jakiś powab i nieodparty urok, bo z nich – jakby z niczego – powstają rzeczy piękne, dobre i praktyczne. A w samym kreatywnym procesie jest pewna świeżość i doza tajemnicy, bo oto idea, która powstaje w czyjejś głowie, materializuje się, a potem staje się faktem, który żyje już swoim życiem.

Marek Stączek

Audiobook dostępny jest na stronie audioteka.com

Więcej informacji: edisonteam.pl/historie-o-kreatywnym-mysleniu


Źródło: Edisonteam.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF