...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Electrician Simulator – First Shock doceniony przez graczy

Electrician Simulator

Prolog Electrician Simulator – First Shock, który 6 stycznia zadebiutował na platformie Steam, został bardzo dobrze przyjęty przez graczy. Producentem gry jest Take IT Studio!, natomiast za wydanie projektu odpowiadają Gaming Factory oraz Ultimate Games. Premiera pełnej wersji symulatora elektryka na PC planowana jest na 2022 rok.

W Electrician Simulator gracz wciela się w młodego elektryka, którego zadaniem jest przejąć rodzinny biznes. Na początku mamy do dyspozycji podstawowe narzędzia oraz realizujemy proste czynności. Z biegiem czasu, wraz z nabytym doświadczeniem, rozwijamy swój ekwipunek oraz pozyskujemy bardziej ambitne zlecenia.

 

Electrician Simulator

Jesteśmy bardzo zadowoleni z odbioru Electrician Simulator – First Shock i cieszy nas entuzjazm, z jakim spotkał się ten tytuł. Prolog został bardzo ciepło przyjęty przez graczy, a wszystkie uwagi pozwolą nam na jeszcze lepsze dopracowanie pełnej wersji gry. Brak błędów występujących w „First Shock” pokazuje też, z jaką starannością staramy się podchodzić do powierzonego zadania. Mamy nadzieję, że pełna wersja Electrician Simulator przyciągnie jeszcze większą liczbę graczy – zaplanowane mechaniki uczynią bowiem grę jeszcze bardziej interesującą i przystępną dla większej grupy odbiorców

Dorian Loewe, COO Take IT Studio!

Darmowy prolog Electrician Simulator – First Shock zadebiutował 6 stycznia na platformie Steam. Dzień po premierze w tytuł jednocześnie grało 566 osób. Tytuł do tej pory pobrało ponad 100 tys. graczy, natomiast w kulminacyjnym momencie na Twitchu rozgrywkę śledziło ponad 31 tys. widzów. W niespełna tydzień po ukazaniu się prologu z ponad 400 ocen graczy 86 proc. jest pozytywnych.

Widzimy, że Electrician Simulator – First Shock dociera do graczy na całym świecie i jest bardzo chętnie komentowany. To bardzo dobry prognostyk przed wydaniem pełnej wersji, która pojawi się jeszcze w tym roku. Zależy nam przede wszystkim, aby wsłuchać się w pierwsze opinie graczy. Wiemy, że wielu z nich pasjonuje się tym tematem i często mają swoje przemyślenia dotyczące rozwiązań przyjętych w grze. Chcemy postawić przede wszystkim na realizm i atrakcyjną, przystępną rozgrywkę, która zainteresuje zarówno niezwiązanych do tej pory z tematem graczy, jak i zaprawionych w boju elektryków. Nie ukrywam, że mamy spore oczekiwania względem tego tytułu, dlatego wszyscy mocno pracujemy nad dalszym rozwojem gry

Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory S.A.

Zgodnie z założonym harmonogramem, z początkiem stycznia do graczy trafił prolog Electrician Simulator – First Shock. Razem z naszymi partnerami-producentem gry i współwydawcą-chcieliśmy, by odbiorcy mieli możliwość jeszcze przed premierą pełnej wersji projektu przejść przez początek rozgrywki oraz pierwsze momenty budowania rodzinnego biznesu elektrycznego. Cieszy nas fakt, że wydanie prologu okazało się słuszną decyzją. Jego świetny odbiór już teraz owocuje poszerzeniem się grupy fanów Electrician Simulator, którzy mam nadzieję zostaną z grą jak najdłużej.

Mateusz Zawadzki, prezes zarządu Ultimate Games

Pełna wersja gry Electrician Simulator na PC planowo pojawi się na rynku w 2022 roku. Docelowo tytuł dostępny będzie także w wersjach konsolowych: Nintendo Switch, Xbox i PlayStation.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF