...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Faza pucharowa PGL nie dla Polaków

Major 2021

Faza legend PGL Major Stockholm 2021 dobiega końca. Niestety w rozgrywkach nie zobaczymy żadnego Polaka.

W turnieju mieliśmy okazję zobaczyć 3 Polaków rozrzuconych po dwóch drużynach, Evil Geniuses (Michał MICHU Müller) i Ence (Olek „hades” Miśkiewicz, Paweł dycha Dycha). Z 24 drużyn, które rozpoczęły zmagania, po pierwszym etapie zostanie ich 16, a na koniec dzisiejszego dnia pozostanie 8 najlepszych. W pucharowej 8 niestety nie zobaczymy ani jednego z naszych rodaków, którzy brali udział w zmaganiach. Drużyny wraz z Polakami w składzie wywalczyły 15 i 16 lokatę. Tym samym na każdego zawodnika z zespołu przypada około 3000 dolarów. Na pewno jest to atrakcyjna premia w zamian za tydzień zmagań. Jednak musi boleć myśl o głównej nagrodzie w turnieju, równo milionie dolarów do podziału na 5 zawodników trenera i organizacje.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF