...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Filmy animowane dla dzieci w TVP Kultura

Od 5 stycznia o godz. 8.30 w weekendowe poranki TVP Kultura zaprasza na dedykowane najmłodszym widzom zimowe pasmo „Animama” z polskimi animacjami z lat 70., 80. i 90.

W przeglądzie widzowie zobaczą animowane ilustracje do wierszy Juliana Tuwima, Jana Brzechwy i Wandy Chotomskiej, m.in. „Warzywa”, „Lokomotywa”, „Po nitce do kłębka”, „Ręce i nogi”. Animowane piosenki, m.in. „Czy wiesz co to jest?”, „Cztery słonie”. Klasyczne bajki, takie jak „Jeden dzień z życia kukułki zegarowej” czy „Na krakowskim trakcie” oraz miniatury filmowe do muzyki klasycznej, m.in. „Eine Kleine Nachtmusik”.

Będzie to również doskonała okazja do pobudzenia dziecięcej fantazji i kreatywności oraz poznania i porównania różnych technik animacji – rysunkowej, lalkowej, wycinankowej czy przy użyciu kolorowej soli, jak w „Pierwszej podróży Ako”.

„Animama” w soboty i niedziele, od 5 stycznia o godz. 8.30 w TVP Kultura

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF