...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

G2 wprowadza swoje NFT

G2 Samurai Army

G2 wprowadza na rynek swój projekt NFT. Armia Samurajów ma nie być tylko zwykłym obrazkiem. Posiadanie swojego własnego tokena udostępni fanom drużyny wiele funkcji.

G2 stworzyło projekt rozszerzający świat NFT. Użytkownik posiadający własnego samuraja stanie się częścią nowego klubu społecznościowego organizacji. W nim będą mogli poznać historie innych samurajów, pokonywać razem bossów i zbierać nagrody.

Samurajowie generowani będą losowo. Dostępnych będzie ponad 6000 kombinacji, zapewni to unikalność każdemu posiadaczowi NFT. Każdy z wojowników będzie posiadać pięć generowanych elementów ekwipunku. Hełm, broń, napierśnik, rękawice i tło.

Dodatkowo, dla długoletnich fanów organizacji zorganizowane zostaną specjalne wydarzenia z nagrodami. Do zdobycia będą bilety na eventy z udziałem organizacji, stroje klubowe, ekwipunek dla samuraja (również jako NFT), a także dostęp do specjalnych wydarzeń dla członków społeczności.

Mimo że informacje są jeszcze niepełne, oficjalna strona internetowa sugeruje, że pierwszy drop NFT będzie całkowicie darmowy. Całość odbędzie się w formule losowania. Szczęśliwcy będą mogli pozyskać swój token już w lutym.

Cały projekt „Armii Samurajów” organizowany jest we współpracy z Metaplex, ekosystemem NFT znajdującego się na platformie Solana.

Adam Daniluk