...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Grupa TENSE ze srebrem w Global Agency Awards!

Global Agency Awards

Poznańska agencja SEO/SEM, będąca częścią Bauer Media Group, zajęła drugie miejsce w międzynarodowym konkursie Global Agency Awards 2021! W kategorii Marketing Agency of the Year rywalizowała między innymi z firmami z Wielkiej Brytanii i USA.

Global Agency Awards 2021 to międzynarodowy konkurs dla agencji zajmujących się marketingiem: SEO, SEM, PR, reklamowych i contentowych. Jury nagradza w nim firmy, które nie tylko maksymalizują zyski swoich klientów, ale podchodzą do tego zadania w nieszablonowy i kreatywny sposób. Nie bez znaczenia są także osiągnięcia samej agencji – jak się rozwija, jakie drogi rozwoju proponuje swoim pracownikom oraz sposoby, jak radzi sobie z przeciwnościami. Agencje startowały w 34 kategoriach.

Od dwunastu lat pracujemy nad budowaniem widoczności ponad dwóch tysięcy Klientów w internecie. W myśl zasady „Ze szczytu widać więcej”, stawiamy na rozwój każdego, nawet najmniejszego biznesu. Kiedy zakładałem firmę, pracowałem w niej sam. Teraz zatrudniamy ponad 180 specjalistów i należymy do Bauer Media Group. Jesteśmy żywym przykładem na to, żeby kiedy wierzysz w swój biznes, wciąż osiągasz nowe szczyty.

Michał Więcław, Prezes Zarządu Grupy TENSE

Warto zauważyć międzynarodowy sukces polskiej agencji, tym bardziej że osiągnęła go w trudnym dla wszystkich przedsiębiorców czasie pandemii. To, w jaki sposób firmy poradziły sobie w 2020 i 2021 roku, w dużej mierze świadczy o tym, jak zarządzane były wcześniej i jak odnalazły się w cyfrowej rzeczywistości.

Osiągnięcia Grupy TENSE w 2020 roku to m.in.:

  • 163 000 000 znaków ze spacjami w tekstach napisanych przez copywriterów Grupy TENSE, co daje w przeliczeniu 104 tomy „Pieśni Lodu i Ognia” George’a Martina,
  • 41 nowych osób zatrudnionych w czasie pandemii koronawirusa,
  • 986 nowych umów na pozycjonowanie SEO podpisanych w 2020 roku.

Ta nagroda do nie jedyne osiągnięcie Grupy TENSE. W 2020 roku została jedyną agencją z Polski, która wygrała w prestiżowym konkursie Global Search Awards, nagradzającym najlepsze pozycjonowanie SEO w internecie. Zajęła pierwsze miejsce w kategorii Best Low Budget Campaign prezentując swoją pracę dla serwisu allecco.pl. W tym roku otrzymała już trzy nominacje w konkursie European Search Awards za kampanie SEO dla stron cukierniasowa.pl i rehab.pl.

Zwycięzcą Global Agency Awards w kategorii Marketing Agency od the Year została agencja Elevate Digital.


Źródło: Grupa TENSE

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF