...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Gry Sportowe na Konsole – co Wybrać?

Sport jest częścią życia większości z nas i z tego powodu chcemy go mieć w swoim życiu na różne sposoby. Jedni kochają przeżywać sportowe emocje, oglądając zmagania aktywności w telewizji, natomiast inni wolą brać w nich udział. Oczywiście dzięki różnorodności sportów można robić te dwie rzeczy naraz. Jeszcze inni próbują zmagań sportowych w wirtualnym świecie. Poznajcie świetne gry sportowe na PS4 oraz XBOX One!

 

Gry Sportowe na PS4 i XBOX One – Na Czym Polegają?

Pasjonaci sportowych emocji chcą być jak najbliżej swoich ulubionych aktywności na różne sposoby, o czym wspomnieliśmy powyżej. Warto jednak skupić się na temacie świata sportowo gamingowego, który staje się coraz popularniejszy. Już od najmłodszych lat mieliśmy styczność z niemałym wyborem gier wideo tego typu. Wiadomo jednak, że gry sportowe na konsole to określenie ogromnie ogólne i warto je nieco sprecyzować.

Mamy bowiem do wyboru naprawdę wiele rozmaitości. Istnieją gry, które wymagają od nas jedynie zaangażowania w postaci klikania odpowiednich przycisków na konsoli. Taka rozgrywka może być ciekawa, jednak nie jest to jedyna dostępna dla was możliwość. Otóż innym wyborem jest gra ruchowa, w której musicie zaangażować swoje ciało i imitować na przykład bieganie, granie w tenisa, czy rzucanie kuli do kręgli.

W zwyczajnym sporcie angaż ciała również jest niebywale ważnym aspektem, o czym najlepiej wiedzą oczywiście sami sportowcy. Jeśli interesujecie się losami meczów i ogólnych rywalizacji sportowych, to spodoba wam się obstawianie, dzięki któremu coś zyskacie. Kody promocyjne Betclic, pomogą wam rozpocząć waszą przygodę. Dzięki nim będziecie mogli na przykład podjąć się zakładem bez ryzyka i jego obrotem.

Gry Sportowe Ruchowe na PS4

Przejdźmy zatem do przykładów gier sportowych na dwie wspomniane przez nas powyżej konsole. Jakie rozgrywki możemy dzięki nim odbywać? Już odpowiadamy! Jeśli jesteście fanami tanecznych opcji spędzania czasu, to bez cienia wątpliwości pokochacie Just Dance na PS4! Dzięki kamerze w PlayStation gra rejestruje wasze ruchy, dzięki czemu może reagować na wasze postępy w każdej kolejnej rozgrywce.

Możecie grać zarówno z kimś, jak również sami. Oczywiście to nie koniec możliwości gier, z jakimi możecie mieć do czynienia przy konsoli PS4. Ciekawą opcją w tym zestawieniu jest także Sprint Vector gra, której akcja toczy się w rzeczywistości wirtualnej. Jest ona wieloosobowa, więc nie musicie obawiać się samotnych rozgrywek. Oczywiście w tym przypadku również nie może się obejść bez aktywności całego waszego ciała.

Ostatnią propozycją z naszej strony, jeśli chodzi o konsolę PS4, to jest nic innego jak Creed Rise to Glory. Jest to również opcja z wirtualną rzeczywistością, jednak ma ona miejsce w bokserskim świecie! Istnieje także możliwość, by grała w nią więcej niż jedna osoba. Jest to bez cienia wątpliwości ogromnie emocjonująca rozgrywka, podczas której rozwijacie swoją karierę w roli sławnego sportowca. Brzmi jak świetna zabawa!

Gry Sportowe XboX One – Na co Postawić?

Skupmy się teraz na drugiej ze wspomnianych przez nas konsol do gry. Jakie istnieją gry sportowe na XboX One? Zacznijmy od klasyki, którą z pewnością zna każdy fan piłki nożnej. Mamy tu oczywiście na myśli serię gier FIFA. Pozwala ona na doznanie sportowych piłkarskich emocji i brania czynnego udziału w tym, jak cały mecz waszej ulubionej drużyny się potoczy. Oczywiście są jeszcze inne możliwości, które możecie wziąć pod uwagę.

Jeśli lubcie klimaty dzikiego zachodu, to zupełnie polecamy wam opcję zarówno na PS4, jak i XboX One, czyli  Red Dead Redemption II! Jest to świetna zabawa, w której możemy ujrzeć nieco walki i rywalizacji, ale i ciekawej fabuły. Jest to jedna z najlepszych sportowych gier z fabułą na konsole. Która propozycja najbardziej wam się spodobała?

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF