...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Elżbieta Pełka i jej #BriefNa2023

Polish Natinal Sales Awoeds to najstarszy i najbardziej renomowany konkurs dedykowany sprzedaży i obsłudze klienta w Polsce.

Na przełomie 2022 i 2023 rozmawiam z ekspertami z różnych dziedzin związanych z biznesem, z marketingiem, z komunikacją marketingową…

Elżbieta Pełka, prezeska Pełka i Partnerzy oraz konkursu Polish National Sales Awards.

● 2022, ale też okres ten rok poprzedzający, to bardzo trudne czasy, które pokazały nam w jak bardzo skomplikowanej nie tylko geopolitycznej znaleźliśmy się sytuacji.

● Pandemia, wojna, inflacja i cała ta sytuacja polityczna która ma wielki wpływ na gospodarkę i biznes stanowi powrót do świata, który już dawno temu opisał Stefan Kisielewski znanym stwierdzeniu: „To że jesteśmy w d*pie, to oczywiste. Problem polega na tym, że zaczynamy się w tej d*pie urządzać.”

● Wydaje się, że w tych trudnych czasach lepiej sobie radzą duże firmy i korporacje, gdzie te „poduszki bezpieczeństwa finansowego” w jakimś stopniu zabezpieczają przed skutkami kryzysu.

● Rośnie rola lidera, osoby zarządzającej firmą, bo to ona ma największy wpływ na sposób pokonywania tych trudności.

● Polish National Sales Awards to nie tylko konkurs, to również PNSA Knowledge HAB czyli platforma wiedzy o sprzedaży i obsłudze klienta.

Grzegorz Kiszluk