...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Jagoda Prętnicka – Markiewicz Head of Communications w Brand New Galaxy

Jagoda Prętnicka Markiewicz

Grupa Brand New Galaxy buduje własny dział komunikacji, na którego czele stanęła Jagoda Prętnicka – Markiewicz. Jako Head of Communications odpowiedzialna będzie za działania komunikacyjne grupy i należących do niej spółek.

Jagoda Prętnicka – Markiewicz jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez 6 lat odpowiadała za komunikację SentiOne (Social Media Listening & Conversational AI Platform). Swoje ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobywała w agencjach reklamowych i public relations, planując i realizując strategie komunikacyjne dla marek takich, jak Coca-Cola, Microsoft Xbox czy LG. Do zespołu Brand New Galaxy dołączyła na pokładzie agencji Man on the Moon, odpowiadającej dotychczas za HR grupy, tym samym poszerzając kompetencje spółki o działania komunikacyjne. Prętnicka – Markiewicz ma kierować zarówno komunikacją wewnętrzną, jaki zewnętrzną organizacji.

Brand New Galaxy jest dynamicznie rozwijającą się organizacją. Łącznie w naszych strukturach pracuje już blisko 400 ekspertek i ekspertów. W związku z tym pojawiła się potrzeba zarządzania całą komunikacją od wewnątrz którą realizujemy, zapraszając do współpracy Jagodę.

Wiktoria Danielewska, CEO Man on the Moon

Brand New Galaxy to międzynarodowa grupa działająca w obszarach e-commerce, reklamy, technologii i doradztwa strategicznego, w jej skład wchodzą Pathfinder 23, Spacecamp, Life on Mars, Stratosfera, Synthrone, New Gravities, Man on the Moon i Robonauts Pictures.


Źródło: informacja prasowa Brand New Galaxy

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF