Jarosław Bukowski dołącza do Havas PR

Jarosław Bukowski

Jarosław Bukowski objął stanowisko Consulting Directora w agencji public relations Havas PR Warsaw i odpowiada za dalszy rozwój kompetencji w obszarze nowych technologii.

Dołączenie do firmy to dla mnie duże wyzwanie. Zawsze bardzo wysoko ceniłem agencję Havas PR i dołożę starań by pomóc w jej dalszym rozwoju i ugruntowaniu pozycji na rynku. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu całego zespołu oraz świetnej atmosfery i kultury organizacyjnej Havas Village.

Jarosław Bukowski

Rynek nowych technologii zmienia się bardzo dynamicznie, a firmy stale poszukują innowacyjnych rozwiązań zaspakajających potrzeby i rozwiązujących problemy konsumentów. Liczymy na to, że dzięki doświadczeniu w pracy z firmami technologicznymi, Jarek wniesie do naszej agencji spojrzenie na rynek z szerszej perspektywy. Wierzę, że połączenie ogromnej wiedzy z autorskimi narzędziami jakimi dysponuje Havas PR, zaprocentuje świetnymi strategiami komunikacji dla naszych klientów.

Tomasz Lis, Executive Director Havas PR Warsaw

-Technologia otacza nas z każdej strony: smartfony, rewolucja 5G i IoT, inteligentne telewizory, sprzęty domowe, samochody, domy, osiedla, a nawet miasta. Do tego niezwykle aktywna scena gamingową, start-upy zmieniające świat, czy wreszcie cała gama usług i oprogramowania, z których korzystamy na co dzień. Moją nadrzędną strategią będzie komunikowanie o przełomowych technologiach i innowacjach poprzez niestrudzoną rozmowę i cierpliwe tłumaczenie zawiłych niuansów w sposób zrozumiały dla konsumentów.

Jarosław Bukowski

Jarosław Bukowski posiada ponad 13-letnie doświadczenie w branży technologicznej i elektroniki konsumenckiej. Specjalizuje się w analizie rynku i tworzeniu strategii komunikacji oraz działań marketingowych. Wcześniej zajmował stanowisko Senior Product Marketing Managera w LG Electronics Polska i Channel Managera dla marki Honor w Huawei Polska. W ostatnim czasie rozwijał własną działalność doradczą w zakresie komunikacji i budowania strategii biznesowej w Polsce i na świecie.


Źródło: Informacja prasowa Havas PR

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF