...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Katarzyna Montgomery poprowadzi dział „Talents” w Stor9_, do teamu Talents dołącza Michał Zawada

Katarzyna Montgomery

Do zespołu agencji Stor9_, której większościowym udziałowcem jest Robert Lewandowski, dołącza Katarzyna Montgomery oraz Michał Zawada. Dziennikarka będzie kierować zespołem Talents, który zajmuje się PR oraz monetyzacją wizerunku osób publicznych. Michał Zawada w teamie Montgomery zajmie się PR sportowców – Huberta Hurkacza i Bartka Bednorza. Stor9_ jest Partnerem 11. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

W Stor9_ Katarzyna Montgomery będzie odpowiedzialna za dalszą rozbudowę kompetencji w obszarze personal brandingu, a także pozyskanie nowych nazwisk ze świata szeroko pojętej kultury, sztuki, sportu oraz mody. Wspólnie z zespołem będzie pracować nad budowaniem wizerunku osób publicznych, a także dbać o egzekucję kontraktów reklamowych. Michał Zawada dołączył do teamu Stor9_ i będzie odpowiedzialny za relacje z mediami sportowymi w obszarze tenisa i siatkówki.

Ostatnie miesiące w Stor9_ były niezwykle intensywne – z jednej strony udało nam się poszerzyć portfolio stałych klientów, a z drugiej realizujemy coraz więcej projektów w obszarze produkcji contentu oraz influencer marketingu. Mam ambitne cele i wraz z zespołem będę wychodzić z unikatową i w pełni spersonalizowaną ofertą zarówno do osób publicznych jak i marek, które podejmują współpracę ambasadorską z gwiazdami. Chciałabym, aby każdy marketer w Polsce myśląc o kampanii z wykorzystaniem wizerunku osoby publicznej i współpracy z daną marką dzwonił do stor9_ Wierzę, że z tak doświadczonym zespołem będziemy w stanie te cele szybko zrealizować.

 Anna Zielińska, CEO Stor9_

Katarzyna Montgomery jest wielokrotnie nagradzaną dziennikarką z prawie 30-letnim doświadczeniem w prasie, telewizji, internecie i radiu. Pracowała w „Gazecie Wyborczej”, prowadziła programy w Polsacie, TVN Style, TV4 oraz była redaktor naczelną magazynów „VIVA!”, „Życie jest piękne” i „Zwierciadło”. W 2007 roku założyła pierwszy ogólnotematyczny kobiecy portal w Polsce. Dwukrotnie nominowana do Wiktora, nagrodzona wyróżnieniem „Dziennikarz bez barier”.

Michał Zawada jest z wykształcenia dziennikarzem i archeologiem. Jest też twórcą podcastów sportowych i specjalistą w zakresie PR & media management. Współtworzył media społecznościowe Nike Football Poland. Współpracował z wieloma czołowymi polskimi sportowcami z takich dyscyplin jak: piłka nożna, motosport, piłka ręczna czy tenis. Od 2019 roku pracuje z najlepszym polskim tenisistą Hubertem Hurkaczem.

Stor9_ Agencja, która łączy osoby publiczne z markami, zajmuje się obsługą osób publicznych oraz marek na poziomie komunikacji, rozwoju ich potencjału biznesowego oraz produkcji reklamowej. Stałymi klientami Stor9 są m.in. Robert Lewandowski, Małgorzata Kożuchowska, Bartek Bednorz, czy Hubert Hurkacz.

Stor9_ zrealizowała projekty reklamowe dla takich marek jak: HUAWEI, Totalizator Sportowy, Sephora, T-Mobile, Gillette, Head & Shoulders, Nespresso, 4F, Calzedonia, MasterCard, OSHEE, Kinga Pienińska, Westwing czy Cartoon Network.


Źródło: Stor9_

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF