...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

VIII Kongres Business Without Limits – 23-24 czerwca w Jasionce, k. Rzeszowa [BRIEF PATRONUJE]

VIII-Kongres-BWL

Międzynarodowe, biznesowe wydarzenie odbędzie się 23-24 czerwca 2021 r. w formule stacjonarnej w jednym z najnowocześniejszych w Polsce Centrum Wystawienniczo Kongresowym G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. Kongres Business Without Limits to dwudniowy cykl debat, prelekcji, warsztatów i wydarzeń towarzyszących z udziałem gości z Polski i z zagranicy.

Idea Kongresu Business Without Limits

Biznes bez ograniczeń, którego motorem napędowym jest rozwój, to idea funkcjonowania Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2A Arena. W jej myśl organizowany jest Kongres Business Without Limits, będący przestrzenią do dyskusji na temat innowacyjnego biznesu i gospodarki przyszłości. W dniach 23-24 czerwca 2021 r. odbędzie się 8 edycja tego wydarzenia, połączona z obchodami 5. rocznicy G2A Arena.
Idea Business Without Limits (BWL) towarzyszy od początku funkcjonowania obiektu.

To bardzo ważny moment z punktu widzenia Organizatora Kongresu BWL oraz Zarządcy obiektu. Mam nadzieję, że będzie to czas owocnych dyskusji na tematy ważne z punktu widzenia gospodarki krajowej i globalnej oraz moment istotnych podsumowań, a przede wszystkim czas patrzenia w przyszłość.

Kamil Szymański, Prezes G2A Arena

Program Kongresu

Główne nurty tematyczne kongresu obejmują:

• Lotnictwo i Kosmonautykę
• Media w sieci Internet
• Transformację Gospodarczą i Cyfrową
• Klimat
• Smart City
• Transport i Paliwa

Eksperci omówią, m.in. przyszłość przemysłu lotniczego, nowości z dziedziny eksploracji i podboju przestrzeni kosmicznej, wpływ sztucznej inteligencji na internetową telewizję czy też przedstawią zagadnienie live streamingu, który jest obecnie gorącym trendem. Przedmiotami debat będą także walka z katastrofą klimatyczną, kryzysem gospodarczym oraz pandemią COVID-19. Prelegenci pochylą się nad kwestiami transformacji energetycznej i dążenia do neutralności klimatycznej. Ponadto, dyskutowane będą tematy, takie jak laboratoria miejskie oraz rewitalizacja infrastruktury kolejowej i drogowej. „Nowa normalność” i gospodarka światowa m.in. w kontekście wyzwań klimatycznych zostanie poddana wnikliwej analizie przez zaproszonych ekspertów.

Bilety dostępne są na stronie: http://businesswithoutlimits.pl/

Poprzednie edycje Kongresu: http://businesswithoutlimits.pl/#videorelacje

Dlaczego na Podkarpaciu?

Województwo Podkarpackie to region, który rozwija cztery inteligentne specjalizacje jakimi są: lotnictwo i kosmonautyka, jakość życia, motoryzacja oraz informacja i telekomunikacja. Stolicą Podkarpacia jest Rzeszów – Stolica Innowacji. Strategią rozwoju miasta od 2008 roku jest edukacja, postęp technologiczny i transfer wiedzy. Podkarpacie to po prostu dobre miejsce do rozwoju.

Świętujemy 5 lat G2A Arena

Ten rok jest dla G2A Arena szczególny, ponieważ otwiera się na nowe formaty wydarzeń komercyjnych – without limits. Kongresowi będzie towarzyszyć Jubileuszowa Gala 5-lecia, która będzie obfitować w atrakcje artystyczne, a także stanie się swoistym podsumowaniem dotychczasowej działalności G2A Arena. W tym roku będzie to wydarzenie o charakterze widowiskowym. Oficjalny format biznesowy, przeplatany występami rozrywkowymi, zyska dodatkową przestrzeń do swobodnych rozmów i nawiązania nowych biznesowych relacji.

Zapoznaj się z obiektem

 

 

G2A ARENA - WITHOUT LIMITS! G2A Arena to najnowocześniejsze i największe centrum wystawienniczo-kongresowe w województwie podkarpackim. Działa od 2016 roku, imponuje wyglądem i stanowi przestrzeń otwartą na BIZNES, a od połowy 2021 roku – również na ROZRWYKĘ! G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego to miejsce, gdzie odbywają się m.in. jedne z największych na Podkarpaciu imprez targowych, międzynarodowe konferencje i kongresy. Obiekt ten nieprzerwanie od prawie 5 lat organizuje, współorganizuje, wspiera i patronuje licznym wydarzeniom. W murach G2A Arena odbywały się konferencje i kongresy, wystawy, wydarzenia kulturalne i sportowe o charakterze lokalnym, krajowym, a także międzynarodowym. Na przestrzeni 5 ostatnich lat w G2A Arena odbyło się ok. 600 eventów, podczas których odwiedziło nas ok. 500.000 osób z 30 krajów.

G2A Arena