...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Kawiarnia gamingowa jako ośrodek treningowy?

BaseStack

BaseStack podpisało umowę z organizacją Ballista Esports Ventures. Na jej bazie nowo powstała arena e-sportowa i kawiarnia gamingowa, która stanie się oficjalnym miejscem obozów treningowych (tzw. bootcampów) dla profesjonalnych organizacji spod szyldu Ballisty.

BaseStack otwarł swoją pierwszą kawiarnię gamingową i arenę e-sportową w Łodzi, trzecim co do wielkości mieście Polski, w czerwcu 2021. Lokal oferuje 120 wysokiej klasy komputerów gamingowych, arenę turniejową, pokoje VIP i specjalne stanowiska do treningów zespołów profesjonalnych. Otwarcie lokalu w Łodzi oznacza początek ambitnej ekspansji marki, w niedalekiej przyszłości planowane są otwarcia w wielu miastach Europy.

Organizacja Ballista została utworzona na początku roku. Przeszła drogę z tradycyjnej organizacji e-sportowej do firmy inwestycyjnej. Od teraz stali się również partnerami lokalu BaseStack. W ramach umowy, e-sportowcy związani z organizacją Ballisty, będą pełnić usługi coachingowe klientom lokalu, w zamian za to lokal posłuży im jako miejsce organizowania bootcampów. Pierwszą organizacją, jaka skorzysta z obiektu jest Team NoM – drużyna specjalizująca się w grze Fortnite. Od niedawna jest również częścią Ballisty.

Obie firmy mają ambicję zaistnieć na międzynarodowej scenie e-sportowej dzięki oferowaniu swoim odbiorcom najwyższej jakości rozgrywki i doświadczeń z zakresu e-sportu i gamingu.

 

źródło: BaseStack / Ballista Esports Ventures

Adam Daniluk