...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

KROSS Rental planuje wypożyczyć firmom 10 razy więcej rowerów niż przed rokiem

Kross Rental

U progu nowego sezonu rowerowego, najem jednośladów ze strony polskich pracodawców cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Obecnie umowy wynajmu rowerów dla pracowników negocjuje w KROSS Rental kilkadziesiąt firm. W ostatnim roku rower jako benefit dla pracownika stał się bardziej atrakcyjny niż karta sportowa, karnet na basen czy siłownię i fitness.

W artykule znajdują się linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie, zostaniesz przeniesiony na stronę reklamodawcy, gdzie będziesz mógł zapoznać się z konkretną ofertą na produkt lub usługę. Klikając w linki afiliacyjne nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę redakcji brief.pl i naszą niezależność.

Ubiegły rok był czasem rowerzystów. Ograniczenia związane z pandemią sprawiły, że rower jako alternatywa dla komunikacji zbiorowej, stał się jednym z podstawowych sposobów dojazdu do pracy. Polacy na nowo pokochali jednoślady, także z powodu rosnącej świadomości, jak istotne jest dbanie o własne zdrowie i kondycję fizyczną. Zalety używania roweru dostrzegli także polscy przedsiębiorcy, którzy zaczęli traktować rower jako atrakcyjny bonus dla swoich pracowników. Dostrzegli także kolejne zjawisko spowodowane pandemią. W wyniku lockdownów, pracy z domu, ograniczenia kontaktów między ludźmi i ciągłego stresu związanego z chorobą, wiele osób dotyka wypalenie zawodowe, problemy z koncentracją, co przekłada się na niższą efektywność w pracy. Lekarstwem na te bolączki jest przede wszystkim aktywność fizyczna, gdzie świetnie sprawdza się jazda na rowerze. Pracodawcy coraz częściej widzą, że nowy, dodatkowy benefit w postaci wynajmowanego roweru, wspiera pracowników w utrzymaniu zdrowia na właściwym poziomie. KROSS Rental jako lider najmu rowerów, odpowiedział na rosnące zainteresowanie taką usługą wśród pracowników. Zgodnie z przewidywaniami, rok 2022 będzie pod tym względem wyjątkowy.

Plan na ten rok zakłada, że do wynajmu dla firm trafi 10 razy więcej rowerów niż rok temu. Przedsiębiorcy najczęściej wybierają rowery wraz z pakietem ubezpieczeń, serwisem i akcesoriami. Dzięki temu są spokojni o bezpieczeństwo pracowników, którzy otrzymują kaski czy oświetlenie, nie muszą także martwić się o utrzymanie sprzętu, który jest serwisowany zgodnie z zaleceniami producenta. Pracownicy zaś mogą dojeżdżać do swoich miejsc pracy bez korków, stresu i straty czasu na szukanie miejsca parkingowego. Co więcej, dbają też o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie, także mentalne, co w czasach pandemii ma ogromne znaczenie zarówno dla pracowników jak i właścicieli firm. Istotny jest też fakt, że rower wpisuje się w coraz popularniejszy trend wspólnego dbania o ekologię i środowisko

Bartosz Widomski, Prezes KROSS Rental

Rok 2022, podobnie jak 2021, będzie w Polsce rokiem rowerzystów. Producenci oczekują, że będziemy mieć do czynienia z prawdziwym boomem na rowery. Dlatego najlepsi pracodawcy dbający o swoją załogę już teraz podpisują umowy na najem długoterminowy. Dzięki temu mają pewność, że wraz z początkiem wiosny ich pracownicy otrzymają jednoślady. KROSS Rental gwarantuje, że ci, którzy teraz zdecydują się na zawarcie umowy, otrzymają rowery w ustalonym terminie. Firma jako jedyna na rynku, będzie mogła odpowiedzieć na zwiększony popyt, ponieważ w fabryce największego polskiego producenta KROSS, ma zarezerwowane najwyższej jakości rowery.

Przedsiębiorcy mogą wybierać z bardzo bogatej i zróżnicowanej oferty produktów. Najczęściej decydują się na miejskie rowery elektryczne oraz górskie elektryczne i rowery tradycyjne. W ramach umowy zagwarantowane jest finansowanie, serwis sprzętu, można także wybrać pakiet poprawiający bezpieczeństwo – kaski, odblaski i inne akcesoria.

KROSS Rental działa w całej Polsce, w przyszłości nie wyklucza także obecności na innych rynkach. Firma należy do marki KROSS, największego w kraju producenta rowerów, sprzętu i akcesoriów rowerowych.


źródło: KROSS Rental

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF