...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

„Marka w przestrzeni wirtualnej – interakcja, dialog, kryzys”

Jak co roku zapewniamy praktyczną wiedzę prosto od najlepszych ekspertów z branży. To potężna pigułka informacji, którą powinna posiadać każda osoba zajmująca się budowaniem rozpoznawalnej marki we współczesnym świecie.

Dlaczego warto wziąć udział w Kongresie PR?

Ponieważ stawiamy na konkret. Zaproszeni przez nas prelegenci to doświadczeni praktycy, którzy dzielą się wiedzą na temat realnych wdrożeń oraz case studies. To gotowe pomysły i rozwiązania, które można skutecznie wprowadzić w proces budowania wizerunku marki. Dzięki udziałowi w Kongresie dowiesz się, jak stworzyć pozytywny obraz firmy w oczach jej klientów – co przełoży się na wzrost osiąganych przez nią wyników!

Kongres Profesjonalistów Public Relations to ponadto wydarzenie od lat łączące przedstawicieli branży PR. Dzięki organizowanemu przez nas wieczornemu networkingowi stwarzamy szansę nawiązania wielu wartościowych kontaktów i relacji, które mogą zaowocować wieloletnią biznesową współpracą.
Zapisz się na Kongres PR!

Obecnie trwają zapisy na XXIII edycję Kongresu. Podobnie jak w roku ubiegłym, istnieje możliwość uczestnictwa w transmisji online w niższej cenie.

Czas: 21-22 września
Miejsce: Rzeszów/online.
UWAGA: cena promocyjna tylko do końca lipca!
Szczegóły i zapisy: kongresprofesjonalistow.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF