...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Mateusz Kirstein zarządzi globalną marką oraz rzeszowskim oddziałem studia People Can Fly

Od 1 października Mateusz Kirstein, jako CMO, dołączy do grona osób zarządzających studiem People Can Fly.

W ciągu ostatnich kilku lat PCF bardzo dynamicznie się rozwinął i jest dziś w ścisłej czołówce studiów game dev’owych w Polsce; jest także liderem technologii Unreal Engine. Spółka jest w bardzo ciekawym punkcie, u progu światowej premiery swojej nowej gry „Outriders”. Bardzo się cieszę, że dołączam do People Can Fly w takim właśnie momencie, i że będę mógł wesprzeć studio swoim doświadczeniem. Nasze cele to umacnianie pozycji PCF jako jednego z największych studiów polskiego rynku gier AAA oraz jego silna pozycja międzynarodowa. – podsumowuje Mateusz Kirstein.

– Z Mateuszem poznaliśmy się w czasach wspólnej pracy w grupie Eurozet i cieszę, że ponownie łączymy siły, aby mierzyć się ze strategicznymi wyzwaniami, które stoją dziś przed People Can Fly. Chcemy budować PCF jako globalną markę, która będzie przyciągać najlepszych developerów, oferować najlepsze warunki pracy oraz tworzyć najwyższej jakości produkty dla graczy na całym świecie – komentuje Sebastian Wojciechowski, prezes People Can Fly.

Kirstein będzie także studio head’em oddziału People Can Fly w Rzeszowie.

– O sile i sukcesie People Can Fly decydują utalentowani ludzie pracujący w naszych czterech studiach. Bardzo zależy nam na rozwoju Rzeszowa i jego dalszej integracji z grupą. Do tego potrzeba silnego lidera, bo studio w Rzeszowie to już prawie 40-osobowa struktura. – komentuje te plany Sebastian Wojciechowski.

– Z Rzeszowem jestem blisko związany od kilkunastu lat i z przyjemnością podjąłem to wyzwanie. Chciałbym w pełni wykorzystać potencjał tamtejszego studia, rozwinąć jego struktury oraz kompetencje, wzmocnić jego rolę w grupie. – planuje Kirstein.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF