...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Monte Snack ponownie z turniejem dla graczy!

Monte Snack

Turniej Monte Snack #BRB cieszący się dużą popularnością w 2020 roku doczekał się kolejnej edycji.

W turniejach organizowanych przez Monte w zeszłym roku wzięło udział piętnaście tysięcy osób. W turnieju może wziąć każdy, bez względu na swoje doświadczenie ani poziom gry.

Po świetnym odbiorze w roku 2020 firma Zott zdecydowała się zorganizować serię turniejów tej jesieni. Gracze ponownie będą mogli sprawdzić się w turniejach League of Legends, Fortnite,  Brawl Stars czy Clash Royale. Nie zabraknie nowości. Przygotowany specjalny konkurs sprawdzający umiejętności kreatywne w grze The Sims. Zorganizowany zostanie także projekt dla komentatorów – Monte Snack #BRB Casters Academy. W zeszłym roku wzięło udział w nim pona 400 uczestników. Część z nich realizuje obecnie zlecenia casterskie.

Zaangażowani są również influencerzy. Pojawią się między innymi Nervarien, ReZigiusz, Fusialka, Jacob, Dżejdżejka czy Sitr0x, za których dobór odpowiedzialne są agencje GetHero oraz Fantasyexpo, która również opracowała cały mechanizm gamingowy.

Wszystkie informacje odnośnie rozgrywek Monte Snack #BRB znajdziesz pod adresem www.montesnack.pl.

Adam Daniluk