...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

League of Legends All-Stars 2021 odwołane

All Stars

Coroczne przedsezonowe wydarzenie League of Legends nie odbędzie się. Powodem są problemy z organizacją turniejów stacjonarnych przez panującą wciąż epidemię koronawirusa.

Event All-Stars to największe przedsezonowe wydarzenie League of Legends. Mecze są organizowane w lżejszej atmosferze i chodzi w nich wyłącznie o dobrą zabawę. Zaproszeni zawodnicy byli wybierani poprzez głosowanie społeczności. W ubiegłych latach na wydarzeniu brał udział m.in. Marcin „Jankos” Jankowski, który został wybrany przez fanów. Poza profesjonalnymi zawodnikami, w evencie brali udział także streamerzy, youtuberzy i inne osoby powiązane ze społecznością LoL-a.

Pomimo, że League of Legends cieszy się największą oglądalnością wśród tytułów e-sportowych to popularność All-Stars z roku na rok spadała. Dodatkowo, dochodzą problemy z organizacją turniejów offline, przez wprowadzone zaostrzenia w związku z pandemią COVID-19. Riot Games musiał zareagować na panującą sytuację, w związku z czym anulował tegoroczny event.

Adam Daniluk