...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

MSI 2022 u pięciokrotnych mistrzów świata

MSI 2022

Riot Games, firma odpowiedzialna za grę League of Legends ujawnia wszelkie informacje związane z największym turniejem śródsezonowym. MSI 2022 odbędzie się w Korei Południowej.

Mid Season Invitational to impreza, która ma miejsce pomiędzy rundą wiosenną i letnią w turniejach League of Legends. Biorą w niej udział wyłącznie mistrzowie najbardziej prestiżowych lig.

Mimo że nie poznaliśmy jeszcze wszystkich uczestników, to otrzymaliśmy dokładne szczegóły o dacie i lokalizacji wydarzenia. Zawody rozpoczną się 10 maja, a skończą przed końcem miesiąca. Odbędą się w Korei Południowej, w miejscowości Busan, w których mieszczą się areny Busan Exhibition oraz Convention Center. Wcześniej organizowane tam były Worldsy 2014 oraz 2018, a także MSI 2018. Dodatkowym smaczkiem jest to, że reprezentantem ligi koreańskiej (LCK) w tym roku będzie T1, najbardziej utytułowana drużyna League of Legends.

W MSI nie będą mogli wziąć udział zwycięzcy ligi rosyjskiej. Decyzja podyktowana jest inwazją Rosji na Ukrainę. Wszystkie informacje zostały ujawnione przez Riot w cyklu „Take Notes”.

Wciąż nie wiadomo, czy w turnieju weźmie udział Wietnam. Reprezentantów tego regionu nie oglądaliśmy na turniejach międzynarodowych od początku pandemii COVID-19. Możliwe, że w tym roku się to zmieni.

 

Adam Daniluk