...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowa aplikacja pomoże lokalnym przedsiębiorcom. Promocja usług bez żadnych opłat


Laviro, aplikacja mobilna z kuponami rabatowymi na abonament, rozkręca się na polskim rynku. Innowacyjne rozwiązanie pomaga przedsiębiorcom budować świadomość marki oraz promować swoje produkty i usługi w bardzo prosty sposób - oferując użytkownikom atrakcyjne zniżki.

Laviro to narzędzie stworzone z myślą o wypełnieniu luki, jaka tworzy się między przedsiębiorcami i zwykłymi ludzi. Pierwszym zależy na pozyskaniu nowych klientów, drudzy z kolei marzą o korzystaniu z tego, co ma im do zaoferowania miasto, nie zawsze jednak dysponując ku temu odpowiednim budżetem. W czasach windującej ceny inflacji interesy tych dwóch grup nie zawsze są ze sobą zbieżne. To zmienić ma Laviro.

Aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem IOS oraz Android w jednym miejscu gromadzi kupony rabatowe do sklepów i punktów usługowych partnerów. To miejsca związane przede wszystkim z branżą gastronomiczną i beauty – restauracje, kawiarnie, salony urody czy barberzy, czyli wszystkie te usługi, z których Polacy korzystają lub chcą korzystać regularnie. 

Użytkownicy Laviro mają możliwość wybrania jednej z kilku rodzajów subskrypcji, zapewniających im dostęp do zniżek. Po wykupieniu abonamentu do indywidualnego konta zostają przypisane po trzy kody rabatowe do każdego punktu, z którym współpracuje aplikacja.  Rabatów można używać w dowolnym momencie w ciągu całego, wybranego przez użytkownika, okresu abonamentowego. Użytkownicy mają ponadto dostęp do Giełdy Kuponów, gdzie mogą wymieniać niepotrzebne zniżki na kupony, z których chcieliby skorzystać. Subskrybenci mogą też wymieniać się kuponami między sobą w dowolnej konfiguracji. 

Promuj swój biznes i zyskaj nowych klientów – bez żadnych opłat!

Oszczędzanie nie jest jednak jedyną  funkcjonalnością Laviro. Aplikacja daje użytkownikom wgląd w szeroką ofertę miasta, a co za tym idzie – możliwość poznawania zupełnie nowych, atrakcyjnych miejsc. Subskrybenci mogą przeglądać skategoryzowane kupony rabatowe w formie standardowej listy, zawierającej wszelkie istotne informacje na temat oferty i partnera, a także szukać ciekawych punktów za pomocą przejrzystej mapy. Po wybraniu interesującego ich miejsca aplikacja wskazuje dogodną trasę dojazdu. 

To bardzo korzystne rozwiązanie z punktu widzenia partnerów, którzy widniejąc w aplikacji, dają się poznać szerszemu gronu odbiorców, a jednocześnie dzięki rabatom zachęcają do skorzystania ze swoich usług.

Laviro ze swojej strony oferuje szereg działań marketingowych, mających na celu promocję usług lub produktów partnera, a docelowo pozyskanie nowych klientów online oraz stacjonarnie. Działania obejmują m.in. profesjonalne sesje zdjęciowe wykonywane w punktach partnerów, a także promocję w social mediach. Co najważniejsze – patner nie ponosi żadnych kosztów. W przyszłości chcemy również prowadzić live (dyskusje na żywo w social mediach) z ekspertami w swoich dziedzinach – komentuje Aneta Dowsey-Juszkiewicz, pomysłodawczyni i właścicielka Laviro.

Laviro utrzymuje się wyłącznie z abonamentów użytkowników. Aplikacja nie pobiera od partnera opłat związanych z aktywacją i dystrybucją swoich kuponów rabatowych, nie obciąża też prowizją od sprzedaży. Wszystko, co należy zrobić, by zostać partnerem Laviro, to samodzielnie ustalić wysokość zniżek i podpisać umowę.  

Warto podkreślić, że aplikacja cały czas się rozwija. Planowane jest m.in. rozszerzenie oferty o usługi trenerów personalnych i fizjoterapeutów. Obecnie projekt skupia się na rynku warszawskim, ale oferta będzie stopniowo rozszerzana na cały kraj. 

O Laviro 

Laviro to aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników systemów operacyjnych iOS i Android, zawierająca bazę kuponów rabatowych na zakupy i usługi u wielu renomowanych partnerów, stacjonarnie oraz online.

oLIVE media to butikowa agencja digital, social media i public relations, która powstała z zamiłowania do sztuki komunikowania i rozwijających się nowych mediów. Nad strategiami pracujemy holistycznie. Firma to dla nas nie tylko jej historia, wartości, produkty i usługi czy wizja rozwoju. To przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Tylko kompleksowe prowadzenie działań w tych obszarach, pozwala na strategiczne komunikowanie oraz realizację celów wizerunkowych i biznesowych firmy.

oLIVE media