...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Robert Krosnowski na stanowisku Strategic Consulting Directorw Kantar Polska.

Robert Krosnowski obejmuje nowe stanowisko Strategic Consulting Director w Kantar Polska. W ramach nowych obowiązków odpowiedzialny będzie za rozwijanie oferty usług doradztwa strategicznego pod kątem modelu biznesowego, strategii komunikacji i merytorycznym.

Robert Krosnowski specjalizuje się głównie w obszarach w strategii marki, customer experience i innowacjach. Pracował dla Klientów z takich branż, jak usługi finansowe systemy płatności, e-commerce, automotive i farmacja. Przez kilka lat był liderem zespołów działających w obszarze strategii marki, oraz customer experience, a przez ostatnie dwa lata zajmował samodzielne stanowisko Business Development Director w Kantar Polska.

Nasze usługi doradztwa strategicznego opierają się na integracji danych, zaawansowanej analityce wspieranej sztuczną inteligencją oraz globalnym doświadczeniu – wszystko to dostępne w jednym miejscu. Dodatkowo w kilku obszarach działamy we współpracy z Kantar Consulting. Dlatego rozwój oferty doradczej w tym kontekście jest dla naszej organizacji czymś zupełnie naturalnym. Obejmuje nie tylko rozwijanie nowych kompetencji, ale także usystematyzowanie i uporządkowanie istniejących kwalifikacji i wiedzy. Jestem bardzo zadowolony, że mam okazję pracować nad rozwojem tego strumienia przychodów Kantar Polska.” – komentuje swoją nominację Robert Krosnowski.

Kamil Michalski, Managing Director Kantar Polska dodaje – Kierunek rozwoju oferty doradztwa strategicznego jest naturalną drogą dla naszej oferty, jako agencji badawczej i marketingowej. Ponieważ każda nowa oferta potrzebuje „twarzy” i osób, które ją aktywnie wdrażają na rynku, bardzo się cieszę, że jedną z osób odpowiedzialnych właśnie za rozwój konsultingu strategicznego w Kantar Polska jest Robert. Doświadczenie oraz wiedza Roberta są nie do przecenienia w tym obszarze, co potwierdzają nasi Klienci oraz procesy strategiczne, które mieliśmy okazję prowadzić do tej pory.

 

Kontakt

Kuba Antoszewski, PR Manager Kantar

kuba.antoszewski@kantar.com

 

O firmie Kantar

Kantar to wiodąca na świecie firma specjalizująca się w przetwarzaniu i analizie danych marketingowych. Posiadamy dogłębną, unikatową na rynku, dobrze ugruntowaną wiedzę o tym, jak ludzie myślą, czują i działają – zarówno w skali globalnej, jak i lokalnie na ponad 90 rynkach. Łączymy pogłębioną wiedzę ekspercką naszych pracowników z zasobami danych i benchmarków oraz autorskimi innowacyjnymi narzędziami analitycznymi i technologicznymi. Dzięki temu pomagamy naszym klientom lepiej rozumieć ludzi i osiągać zrównoważony wzrost.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF