...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wojciech Borowski wraca na stanowisko  Dyrektora Zarządzającego McCANN

Po dwóch latach Wojciech Borowski ponownie obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego McCANN, jednocześnie pełniąc funkcję Group CEO McCANN Poland. Marcin Sosiński, dotychczasowy Dyrektor Zarządzający, który łączył tę rolę ze stanowiskiem Dyrektora Kreatywnego, zdecydował się opuścić agencję po 14 latach pracy.

McCANN tworzą cudowni i kreatywni ludzie. Jestem wdzięczny, że mogłem przez 14 lat rozwijać się w tak wyjątkowym miejscu. Bardzo dziękuję zarówno Wojciechowi za zaufanie, naszym klientom za możliwość realizacji wspólnych projektów, a mojemu zespołowi za ciężką pracę i wspaniałą atmosferę, którą razem tworzyliśmy. Cieszę się, że zostawiam Agencję rozpędzoną zeszłorocznymi sukcesami. Jestem dumny, że razem z zespołem udało nam się przez ostatnie kilka lat zdobyć najważniejsze nagrody w branży kreatywnej.powiedział Marcin Sosiński.

Ścieżka kariery Marcina w McCANN Poland, począwszy od roli Art Directora aż do stanowiska Managing Directora, była imponującym osiągnięciem i fascynującą przygodą dla wszystkich zaangażowanych w rozwój Agencji. Bardzo się cieszę, że przez ostatnie 11 lat tworzyliśmy wspierający się zespół, gotowy stawiać czoła wyzwaniom wynikającym z dynamicznie zmieniającej się branży kreatywnej. Dziękuję Marcinowi za wszystko, co razem osiągnęliśmy i życzę samych sukcesów na kolejnych etapach zawodowej przygody.powiedział Wojciech Borowski Group CEO McCANN Poland

::

O McCANN Poland

W 2023 roku McCANN Poland został agencją roku Cannes Lions for Good. Wygraliśmy 9 Lwów: Titanium, Grand Prix, 2 złota, 2 srebra i 3 brązy. Na Golden Drum International Festival of Creativity 2023 jako McCANN CEE zostaliśmy agencją sieciową roku, a jako McCANN Poland agencją nr 2 festiwalu oraz zdobyliśmy 4x Grand Prix, 3x Golden Drum, 2x Bronze Drum oraz Best of Genius Loci. Z London International Awards 2023 wróciliśmy z 8 nagrodami, w tym 2x Grand LIA. W roku 2021 zyskaliśmy miano najlepszej agencji kreatywnej na festiwalu EFFIE Awards Poland.

Jesteśmy częścią globalnej sieci wywodzącej się z amerykańskiej agencji reklamowej McCann-Erickson, której korzenie sięgają 1902 roku. W Polsce rozwijamy rynek reklamowy od ponad 30 lat. Specjalizujemy się we wszystkich obszarach nowoczesnego marketingu 360° i łączymy ofertę z obszaru digital z tradycyjną reklamą.

***

Więcej o McCANN Poland:

Oficjalna strona: https://mccann.pl/

McCANN Poland na LinkedIn: https://pl.linkedin.com/company/mccann-poland

McCANN Poland na Instagramie: https://www.instagram.com/mccann_poland/

McCANN Poland na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/McCANNPoland/

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF