...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowa gra CD Projekt Red jeszcze w tym roku

golden nekker

Od premiery Cyberpunk 2077 studio skupiło się na naprawianiu swojego flagowego projektu. Gracze musieli więc poczekać na informacje dotyczące nowych produkcji, w końcu jednak się doczekali.

Z początkiem tego roku Studio oficjalnie potwierdziło informacje, iż pracują nad nową grą w uniwersum Wiedźmina. Mimo iż ‘Project Golden Nekker’ zadebiutować ma się jeszcze w tym roku, to wiadomo niewiele, a nawet tytuł może doczekać się zmian. Pewne jednak jest to, że gra będzie karcianką, ale w przeciwieństwie do Gwinta skupić się będzie na rozgrywce dla jednego gracza. Należy spodziewać się pewnych zapożyczeń ze znanego nam już Gwinta, jednak twórcy obiecują powiew świeżości oraz większy nacisk na opowieść.

To nie jest kolejna gra z cyklu Wiedźmińskie opowieści, ale coś innego. Naszym celem jest zapewnienie wciągającego trybu dla jednego gracza tym, którzy wolą go od konkurencyjnego Gwinta dla wielu graczy
Paweł Burza, kierownik ds. komunikacji w zespole odpowiedzialnym za Gwint

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF