...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Panel gamingowy w ramach Impact’21

Dziś Poznaniu, odbywa się drugi dzień tegoroczna edycji Impact’21 – jednego z największych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie trwania na 4 scenach ponad 400 prelegentów z Polski opowie o globalnych trendach w 16 obszarach tematycznych.

Dyskusje będą przeprowadzane ze znakomitymi speakerami, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach i przemyśleniach na temat wyzwań, przed jakimi stoi aktualnie szeroko pojęta komunikacja. Podczas wydarzenia będziemy mogli posłuchać wypowiedzi osób związanych z takimi firmami jak Google, OLX, czy też Together.

Podczas panelu gamingowego zostanie poruszony temat dopasowania się marek w zakresie value prop/go-to market/service mode. W dyskusji moderowanej przez Wojciecha Krzemienia (BRIEF) porozmawiają Jerzy Holub (Mastercard), Maciej Gozdowski (Player.pl), Artur Kurasinski (THM) oraz Marek Jaworski (Alior Bank).

Zwieńczeniem ścieżki Media & Marketing Insight będzie rozmowa z Rafałem Drzewieckim, szefem marketingu portalu TikTok w Europie Środkowej.

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF