...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Polak pobił rekord Guinessa w Football Managerze

Football Manager to prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej. Gra pozwala na naprawdę dużo, jeśli chodzi o rozwój swojej drużyny piłkarskiej. Nic dziwnego, że najwięksi fanatycy spędzają w tym tytule tysiące godzin. Jednak ich czas przeznaczony na grę nie może się równać temu, ile w FM-ie spędził Paweł Siciński z Gliwic. Polak stał się rekordzistą pod względem najdłuższej gry w Football Managerze.

„Rok 2498… to już? Ale ten czas leci” – właśnie tymi słowami Polak skwitował swoje niecodzienne osiągnięcie. Zapis Pawła z gry Football Manager 2018 w momencie publikacji tweeta stanął na roku 2498. Postać jego menedżera liczy już ponad 400 lat, przez ten czas licznik zatrzymał się na 397 zwycięstwach w lidze w ciągu 416 sezonów. W sumie Paweł zdobył 883 puchary i zwiedził aż 34 różne kluby. Tym samym pobił ówczesny Rekord Guinnesa, dotychczas należący do Niemca, który rozegrał 333 sezony.

W czasie rzeczywistym przekłada się to na ok. 390 dni grania, a Paweł nie odpuszcza i cały czas śrubuje własny rekord.

 

 

Adam Daniluk