...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Red Bull organizuje turniej 1v1 w League of Legends

Red Bull Solo Q

Międzynarodowy turniej The Red Bull Solo Q World Final zaczyna się w najbliższy weekend. Gracze zmierza się ze sobą w formule 1v1.

Ambasadorką turnieju została Eefje „Sjokz” Depoortere, znana z prowadzenia studia LEC (League of Legends European Championship). Za pomoc w tworzeniu wydarzenia odpowiedzialne są osoby rozpoznawalne w środowisku League of Legends: René „Masterplay” Geigenberger jako współprowadzący, Marc „Caedrel” Lamont, Aaron „Medic” Chamberlain i Georgia „Troubleinc” Paras jako komentatorzy.

Rozgrywki zostaną rozegrane w formacie 1v1 na mapie Howling Abyss. Grę można wygrać na trzy różne sposoby: zdobycie pierwszej krwi, zniszczenie pierwszej wieży lub zabicie 100 stworów przed przeciwnikiem. Turniej będzie posiadał fazę grupową i fazę playoff.

Transmisja rozpocznie się w sobotę, 4 grudnia o godzinie 16:00 (faza grupowa), a play-offy od godziny 14:00  następnego dnia. Rozgrywki odbędą się w Monachium, w centrum wystawowym BWM Welt.

Adam Daniluk