...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Ruszyła kolejna edycja konkursu tanecznego online K-POP COVER

KPOP

Centrum Kultury Koreańskiej w Warszawie organizuje kolejną edycję konkursu tanecznego K-POP COVER. Zmagania amatorskich tancerzy i grup tanecznych w całości odbywają się w formie online, która każdemu uczestnikowi gwarantuje równe możliwości pokazania swoich umiejętności, stylu i miłości do K-Popu. Do udziału zapraszamy wszystkich fanów, pasjonatów i miłośników koreańskiej popkultury. DARE TO K!

Konkurs K-POP COVER ma w pełni otwarty charakter. Może wziąć w nim udział każdy: solo, w parach lub większych grupach tanecznych. Żeby zgłosić swój występ należy zarejestrować go w formacie video, wypełnić zgłoszenie konkursowe i załączy plik z nagraniem. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie  https://www.kperformance-ckk.org/dare-to-k

Tytułowa kategoria COVER wyznacza główne zadanie konkursowe. Żeby nagrać pełnoprawne zgłoszenie trzeba wybrać jeden z k-popowych hitów, wybrać część lub cały układ taneczny z oficjalnego teledysku i wykonać choreografię do piosenki. Za ocenę wszystkich zgłoszeń odpowiada para jurorów: choreograf Yong Jun Choi, JYP Entertainment dance director i choreograf Sung Hyo Kang, YG Kplus Academy Dance Trainer i Stage631 Dance Trainer.

Uczestników konkursu K-POP COVER cechuje odwaga i oryginalne podejście. W poprzednich edycjach wielu z nich wykazywało się dużą dbałością o detale – dobierając kostiumy inspirowane trendami w koreańskiej popkulturze, nagrywając zgłoszenia w miejskim plenerze, czasem montując teledyski składające się z kilkudziesięciu różnych ujęć.

Program konkursu K-POP COVER wypełnia całe lato. Zapisy wstępne są otwarte od 13 lipca do 6 sierpnia 2021 roku. Następnie jurorzy wybiorą wyróżniające się występy, których autorzy zakwalifikują się do plebiscytu. Wybory online odbędą się od 16 do 30 sierpnia. Ostatniego dnia wakacji poznamy laureatów konkursu K-POP COVER. Dare to K!

Aktualności i szczegółowe zasady uczestnictwa znajdują się na stronie internetowej https://pl.korean-culture.org/pl/359/board/145/read/109558. K-POP COVER na stałe komunikowany jest też w profilach Social Media: https://www.facebook.com/CKKPerformingarts

Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury Koreańskiej, którego misją jest umożliwienie szerokiego dostępu do koreańskiej kultury. Oprócz konkursu K-POP COVER Centrum Kultury Koreańskiej organizuje liczne warsztaty, pokazy filmowe, wystawy i prelekcje.

Za komunikację K-POP Cover odpowiedzialna jest agencja PWR.GG

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF