...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Samorządowa gra o tron – rusza konkurs Kryształy PR-u

Zmagania serialowych bohaterów o miejsce na tronie dobiegły końca. Ich role przejął jednak ktoś inny, a rozgrywka toczy się znacznie bliżej nas - teraz do rywalizacji o wyjątkowe nagrody przystępują pracownicy Jednostek Samorządu Terytorialnego. Trwają bowiem zgłoszenia do Konkursu Kryształy PR-u, w którym nagradzane są najlepsze inicjatywy samorządów z całej Polski. Wręczenie nagród nastąpi podczas XV Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej, organizowanej w dniach 30.09-2.10.2019 w Katowicach.

PR w Samorządzie i Administracji Państwowej to najstarsza w Polsce Konferencja dedykowana przedstawicielom jednostek terytorialnych i samorządowych – w tym roku odbędzie się jej XV edycja. Od kilku lat wydarzeniu towarzyszy Konkurs Kryształy PR-u, w którym nagradzane są najbardziej wartościowe inicjatywy Jednostek Samorządów Terytorialnych i organów Administracji Państwowej jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań.

Najlepsi z najlepszych

Projekty są oceniane w sześciu kategoriach: najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych, najlepszy film promocyjny, najlepszy event społeczny, najlepsza kampania promocyjna, najlepsza gazeta miejska i najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej. Aby stanąć do konkurencji wystarczy do 31 sierpnia 2019 r. wypełnić formularz dostępny na stronie www.prwsamorzadzie.pl – udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. 

– Konkurs to niepowtarzalna okazja by wyróżnić te inicjatywy, na których inni mogą się wzorować – mówi Sebastian Chachołek, Prezes Grupy PRC Holding, organizującej konkurs – Jury, złożone m.in. z praktyków oraz wybitnych wykładowców z dziedziny PR i marketingu, po raz kolejny wybierze najbardziej kreatywne i pomysłowe projekty, które zdobędą nagrody główne – Gran Prix Kryształów PR-u – dodaje Chachołek.

Trendy i doświadczenia  

Zarówno sama Konferencja jak i towarzyszący jej Konkurs to świetna okazja do zapoznania się z bieżącymi trendami w marketingu terytorialnym oraz prześledzenia dokonań wybranych samorządów. Eksperckie wykłady i branżowe prelekcje wskazują kierunki działań i pozwalają odpowiednio wdrożyć zdobytą wiedzę w realizowane na co dzień projekty. Wiedzą o tym uczestnicy spotkania, którzy co roku licznie przybywają na Konferencję. Najbliższa edycja to ukłon w stronę nowych mediów, współpracy z influencerami czy wykorzystania siły lokalnej społeczności. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Jacek Żakowski, Grzegorz Kiszluk, Paweł Tkaczyk, Monika Czaplicka, Jakub Mrugalski, Aleksandra Kutrz czy Przemysław Jedlecki. Szczegóły i program wydarzenia można znaleźć na stronie www.prwsamorzadzie.pl

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF