...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Samsung po raz kolejny z tytułem Marki Godnej Zaufania

Samsung po raz czwarty z rzędu zwyciężył w kategorii smartfonów w badaniu Marka Godna Zaufania przeprowadzanym wśród polskich przedsiębiorców.

Celem badania Marka Godna Zaufania jest wyłonienie marek, produktów i usług, którym najbardziej ufają polscy przedsiębiorcy. Badanie realizowane jest przez instytut badawczy Kantar Polska na zlecenie firmy Tarsago, wydawcy „My Company Polska”.

W tegorocznej edycji badania marką najbardziej godną zaufania w kategorii smartfon zdaniem respondentów został Samsung.

Tytuł Marki Godnej Zaufania to dla nas ogromne wyróżnienie, a zarazem motywacja do dalszej wytężonej pracy, aby dostarczać naszym klientom produkty i usługi, wspomagające rozwój biznesu i pomagające w pełni wykorzystać potencjał nowych rozwiązań – podsumowuje Arkadiusz Wójcik, VP, Head of IT& Mobile, Samsung Electronics Polska.

W badaniu wzięło udział 4555 przedsiębiorców. Respondenci na bazie własnych doświadczeń i wiedzy typowali firmy, które ich zdaniem zasługują na największe zaufanie, w ponad 20 kategoriach najbardziej popularnych usług i produktów dla biznesu. W każdej z kategorii ankietowani mogli wskazać tylko jedną markę, którą oceniają jako najbardziej godną zaufania. W kategorii smartfonów Samsung zdobył 39,4% wszystkich głosów.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF