...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Sprzedaż zadłużonego mieszkania jak najbardziej możliwa?

klucze do mieszkania

Bardzo często stoimy przed poważnymi dylematami, jeżeli musimy przygotować ofertę sprzedaży mieszkania. Rynek nieruchomości rzeczywiście bardzo się rozwija, a szczególnie, jeżeli chodzi o domy i mieszkania nieco starsze. Widać tu duże zainteresowanie ze strony klientów indywidualnych jak również przedsiębiorców.

Czy jednak zawsze skup nieruchomości będzie możliwy w naszej sytuacji? Czy nie występują jakieś okoliczności, które będą nam uniemożliwiać takie posunięcie? Problematyczne mogą być oczywiście usterki techniczne występujące w domu albo mieszkaniu albo problemy z dokumentacją. Najgorszym scenariuszem jest jednak zadłużenie. Zauważmy, że takie oferty zawsze budzą najmniejsze zainteresowanie wśród potencjalnych nabywców. Z drugiej strony pamiętajmy o tym, że również takie lokale możemy jak najbardziej sprzedać. Trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić.

Co zrobić, aby pozbyć się mieszkania zadłużonego?

Okazuje się też, że sytuacje życiowe doprowadzą do tego, iż nie mamy zielonego pojęcia o tym, że na mieszkaniu ciążą jakiekolwiek długi. Z sytuacją mamy taką do czynienia, gdy otrzymaliśmy mieszkanie w spadku, ale niestety poprzedni właściciel bardzo zadłużył lokal, który teraz należy do nas. Można też oczywiście czasami napotkać na pewne mity wciąż jeszcze funkcjonujące wśród konsumentów, mówiące, że wtedy szybka sprzedaż mieszkania nie jest możliwa. Oczywiście wątpliwe, abyśmy sobie samodzielnie z tym poradzili, publikując ogłoszenie na jakimś portalu. Taki anons może po prostu wisieć bez żadnego zainteresowania nawet przez wiele miesięcy. Jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej oferty, czyli biura nieruchomości, które pomaga wszystkim klientom zmagającym się z zadłużeniem lokalu.

Fachowcy, którzy uczynią sprzedaż mieszkania możliwą

Warto też zauważyć, że jeżeli ktoś ma zadłużone mieszkanie, to absolutnie nie powinien czekać na jeszcze gorszy rozwój wypadków. W takiej sytuacji, jeżeli długi będą narastały, to w efekcie do gry wkroczy komornik, a to jak wiadomo może się skończyć eksmisją. Dla tego też najlepiej jest zrealizować skup zadłużonych lokali, wykorzystując naszych doświadczonych specjalistów. Przede wszystkim, jeżeli na przykład wcześniej był zaciągnięty kredyt hipoteczny, to musimy pójść do takiego banku. Po rozmowie z doradcą kredytowym powinniśmy uzyskać zgodę na wykreślenie hipoteki, gdy uiszczona będzie zapłata za całość zobowiązania. Jest to powszechna praktyka i gwarantuje stuprocentową skuteczność. Oczywiście nasi doradcy klienta zawsze pomagają uregulować takie formalne kwestie.

Doradcy od nieruchomości zawsze dostępni?

Zaletą naszej oferty jest to, że nasze biuro jest zawsze do Państwa dyspozycji. Odpowiadamy na wszystkie pytania, a skup domów (https://kupujemym.pl/skup-domow/) i mieszkań realizujemy za gotówkę i bez prowizji. Wystarczy się do nas zwrócić, a poinformujemy o wszystkich szczegółach. Poza tym działamy na terenie całego kraju i doskonale znamy specyfikę lokalnych uwarunkowań cenowych. Oczywiście obsługujemy klientów indywidualnych i przedsiębiorców.


Źródło: kupujemym.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF