...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Stacje Grupy RMF dołączają do oferty platformy MEGOGO

Grupa RMF, największy polski nadawca radiowy, podpisał umowę z serwisem medialnym MEGOGO. Na MEGOGO dostępne są stacje radiowe nadawcy, w tym ogólnopolskie RMF FM, sieć rozgłośni regionalnych RMF MAXX, ponadregionalne RMF Classic, stacje lokalne Radio GRA, informacyjne Radio RMF24 oraz radia internetowe z oferty platformy RMFon.pl.

Rozszerzona oferta jest dostępna dla użytkowników bezpłatnie.

„Cieszymy się, że rozgłośnie Grupy RMF dołączają do kanałów dostępnych na platformie MEGOGO. Dzięki temu nasi słuchacze będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do swoich ulubionych stacji z różnorodną muzyką, najważniejszymi faktami i najlepszą rozrywką. Do dyspozycji użytkowników MEGOGO będą od teraz nie tylko nasze stacje naziemne, ale też docelowo ponad 100 kanałów tematycznych, poświęconych konkretnym gatunkom muzycznym czy artystom oraz informacyjno-muzyczne Radio RMF24” – mówi Mariusz Gołda, Dyrektor Marketingu Grupy RMF.

„MEGOGO oferuje dostęp do kompletnego rozwiązania rozrywkowego, dostępnego w dowolnym miejscu i czasie. Po telewizji, filmach, serialach i sporcie, do naszego katalogu dołącza radio i to od razu w postaci lidera – Grupy RMF. Radio pozostaje jednym z najpopularniejszych mediów w Polsce. Według najnowszych publicznie dostępnych danych, w trzecim kwartale 2023 roku radio przyciągało codziennie 18,9 mln słuchaczy, czyli prawie 2/3 osób w wieku 15-75 lat. To duża grupa odbiorców, dla których stacje Grupy RMF są teraz łatwo dostępne na platformie” – komentuje CEO MEGOGO Poland Artur Pacuła.

Swoich ulubionych stacji radiowych z wiadomościami i muzyką można słuchać w aplikacji mobilnej MEGOGO w zakładce Radio, a także na WEB i Smart TV. Pełna lista jest dostępna na stronie internetowej MEGOGO: https://megogo.net/pl/tv/channels/23085976-rmf-fm-online.html.

 

Dodatkowe informacje:

MEGOGO — międzynarodowy serwis założony w 2011 roku w Kijowie. W Polsce usługi dostępu do MEGOGO są świadczone przez polską spółkę prawną, MEGOGO.PL Sp. z o.o., która jest zarejestrowana i działa zgodnie z prawem Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie serwis działa w wielu krajach, a część katalogu jest dostępna na całym świecie (z wyjątkiem terytorium Federacji Rosyjskiej i Republiki Białorusi).

Grupa RMF – największy polski nadawca radiowy. Do spółki należy ogólnopolskie radio RMF FM, sieć stacji lokalnych RMF MAXX, ponadregionalne RMF Classic i dwie rozgłośnie lokalne Radio GRA. Do Grupy RMF należy też szereg portali i projektów internetowych: portal informacyjny RMF24.pl, platforma z kanałami radiowymi RMFon.pl, internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24,  platforma RMF Classic+, serwisy Twoje Zdrowie i Bajeczna Polska.

 

KONTAKT
Krzysztof Głowiński   |   Rzecznik Prasowy Grupy RMF
tel. 600-002-531   |   krzysztof.glowinski@rmf.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF