...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Sukces zbiórki WoshWosh

Podczas zbiórki "Otwarte serca Otwarte szafy" udało się zebrać ponad 128 tysięcy par butów i odzieży!

Jak napisali na swoim facebookowym profilu, takie powodzenie akcji, zaskoczyło ich samych
Ta niewyobrażalna ilość to znacznie więcej niż rzeczy, to dla tysięcy osób uśmiech na twarzach, o który tak ciężko w obecnych czasach.
Strasznie Wam dziękujemy!
Ogromne podziękować dla każdej osoby, która zaangażowała się w naszą akcję. Zarówno tym, którzy oddali lub wysłali do nas buty i ubrania jak i tym, którzy przekazali informację dalej. To dzięki Wam udało nam się zebrać tak ogromną liczbę rzeczy, a tym samym pomóc tym, którzy bardzo tego potrzebują. Szczególne podziękowania dla naszych wolontariuszy, dzięki którym w sprawnym i ekspresowym tempie rzeczy trafiły do potrzebujacych!
WoshWosh
Akcja miała wielu partnerów, którzy pomogli w zbieraniu potrzebnych artykułów.
Szczególne podziękowania dla firmy LPP, dzięki której odzież można było zostawiać aż w 50 sklepach w całej Polsce, a także Modivo i eobuwie.pl, które udostępniły wszystkie swoje sklepy na zbiórkę. Dziękujemy także InPost – Paczkomaty, Kurier, która przekazała 1000 darmowych kodów na wysyłkę paczkomatem. Dziękujemy także Nokia i Kuehne+Nagel, która wsparła zbiórkę ponad tysiącem butów i odzieży zebranych wśród swojego zespołu w całej Polsce.
WoshWosh
Finalnie udało się zebrać ponad 10 tysięcy ubrań i butów dla ludności Ukrainy, która w Polsce znalazła schronienie przed wojną. Dary były dystrybuowane przez wiele organizacji.
Dziękujemy. Sukces akcji i tym samym ogromna pomoc to zasługa nas wszystkich!10 tysięcy ubrań i butów zostało przekazanych osobom idnywnudalnym z Ukrainy odwiedzającym naszą pracownię i magazyn. Prawie 120 tysięcy ubrań i butów trafiło do potrzebujących z Ukrainy za pośrednictwem: Caritas Polska, Fundacja Serce Miasta, Punkt Pomocowy Biennale Warszawa, Fundacja ITA w Sokołowie Podlaskim, Polska Akcja Humanitarna, Centrum Pomocy Puławska 20 w Warszawie, Hostel dla Uchodźców, Sezam Warszawa Grochów, Polski Czerwony Krzyż, Akcje Społeczne “Lwie Serce”, Dobre miejsce, Centrum Katechetyczne Bielany, Punkt wydawania darów SP przy Anny German 5 w Warszawie, Punkt wydawania darów w Bełżycach (SP nr. 2), Hotel dla Ukraińców na ul. Wilczej w Warszawie, Freeshop Latawiec Warszawa, Punkt Pomocowy Torwar Warszawa, Wysłano Punkt Pomocowy przy OSP w Starych Babicach, Punkt Pomocowy w Podkowie Centralnej, Punkt Wydawania darów ul. Sobieskiego 6 w Konstancinie-Jeziorne, CRS Bielany, Punkt Pomocowy Warszawa-Bielany, OPS Bemowo, Fundacja Podróżnych Ugościć, Bursa Szkolna w Grudziądzu, Fundacja Porusz w Połomne Ukraina, Organizacja Społeczna Rodzina w Połomne Ukraina, Punkt Recepcyjny aleja Sportowa 8 w Tomaszowie Lubelskim, Free Shop ul. Kraszewskiego 2 w Białej Podlaskiej, Pomoc dla Ukrainy Biłgoraj, Gminna Biblioteka Publiczna w Czosnowie, Punkt Pomocowy (SP nr.9) Zamość, Fundacja Lider na starcie.
WoshWosh

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF