...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Świąteczne spotkania coworkingowe | Materiał partnera

W czwartek, 13 grudnia w naszej przestrzeni coworkingowej przy placu Zamkowym odbyło się świąteczne spotkanie ze wszystkimi najemcami Workin.

Świąteczne spotkania i wigilie pracownicze są świetną okazją do integracji, budowania ciepłej i życzliwej atmosfery w miejscu pracy oraz pozytywnego nastawienia na cały kolejny rok. Z inicjatywą organizacji takiego eventu może wyjść zarówno pracodawca, jak i pracownicy. Czasem zdarza się, tak jak w naszym przypadku, że spotkanie to okazja do integracji pracowników wielu firm w jednym miejscu. Taką możliwość mają przede wszystkim biura serwisowane i coworkingowe.

Jak uprzyjemnić takie spotkanie?

Nie potrzebujemy wielu specjalnych atrakcji, by zapewnić wynajmującym dobrze spędzony czas. Wystarczy zapewnić dobrą atmosferę na początku a dalej, uczestnicy zatroszczą się o nią sami.

Nasze spotkanie zaczęliśmy o godzinie 16:00 lampką wina i serdecznymi życzeniami dla najemców.

 

Zapewniliśmy również obecność opłatków, gdyby ktoś chciał skorzystać z takiej okazji i złożyć życzenia łamiąc się opłatkiem. Warto zostawić ten element jako nieobowiązkowy. Nie chcemy przecież, by ktoś czuł się skrępowany (to dość intymny zwyczaj) albo zniesmaczony, jeśli po prostu nie praktykuje takiej tradycji.

Dzięki naszemu partnerowi — Warszawski Sznyt — mogliśmy poczęstować najemców pysznymi ciepłymi daniami, m.in. rozgrzewającą zupą grzybową oraz równie smacznymi zimnymi przekąskami. Na świątecznym stole pojawiły się przygotowane przez nas własnoręcznie wypieki. Świąteczny i imprezowy charakter wzmocniło czerwone i białe wino.

Tym oto sposobem udało nam się zapewnić dobre humory i radosną atmosferę — w końcu przez żołądek do serca!

Jako wisienkę na torcie postanowiliśmy zorganizować konkurs świątecznego sweterka. Każdy został odpowiednio wcześnie poinformowany, by zdążył sobie taki sweterek kupić lub wydziergać. 🙂

Podczas spotkania został wytypowany przez nas zwycięzca z najpiękniejszym sweterkiem.

Ale uwaga, jest też druga odsłona konkursu — na naszym Facebooku do 19.12.2018 można głosować na zwycięzcę.  

Właściciel najlepszego świątecznego sweterka w ocenie publiczności otrzyma voucher do restauracji Warszawski Sznyt oraz voucher na wynajem sali konferencyjnej Royal w Workin.

Ty również możesz zagłosować TUTAJ.

Nie możemy oczywiście zapomnieć, o odpowiednim wystroju przestrzeni. Czymże byłoby spotkanie świąteczne bez choinki?   


Workin Senatorska to biuro serwisowane z pomysłową przestrzenią eventową i profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi zdolnymi pomieścić nawet 50 osób. Centrum zajęło ponad 1800 mkw. na 1. i 2. piętrze ekskluzywnego biurowca Plac Zamkowy – Business with Heritage. Najemcy mogą tutaj liczyć nie tylko na prestiżowy adres, lecz również na „pięciogwiazdkowy” serwis i standard. Workin to więcej niż biuro, to komfort pracy w doskonałych warunkach, ciekawie zaaranżowanej przestrzeni, wśród otwartych na świat, kreatywnych ludzi. Zespół Workin wspiera rozwój biznesu swoich najemców poprzez sprawnie działającą recepcję, obsługę korespondencji, dyskretny serwis sprzątający, ultra szybki Internet, dostępne dla wszystkich aneksy kuchenne, ekspresy do kawy oraz multifunkcyjne sale konferencyjne. Program eventowy ma na celu ułatwienie użytkownikom nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i możliwość rozwoju zawodowego.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF