...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Targi eHandlu w Warszawie już 8 listopada!

W 2016 roku liczba internautów w Polsce wynosiła 25,8 mln - 48 % z nich dokonało kiedyś zakupów online*. E-commerce to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się obszarów gospodarki na świecie. Już 8 listopada 2017 w Warszawie odbędą się XIII Targi eHandlu, czyli największy event branży e-commerce w Polsce.

Hala EXPO XXI ugości blisko 140 wystawców świadczących usługi dla e-handlu. Różnorodność jest ogromna – od firm kurierskich i logistycznych, przez oferujące rozwiązania SaaS, systemy CRM i ER, po płatności online.

Jeżeli pracujesz w biznesie online, będzie to prawdopodobnie najlepsza okazja do poznania wielu rozwiązań, które pozwolą zwiększyć sprzedaż Twojej firmy. Przekonasz się jakie wymierne korzyści przynoszą ukierunkowane, przemyślane i sprawdzone działania.

Targi eHandlu to także 24 prelekcje ekspertów branży e-commerce. Na 3 scenach odbędą się wykłady bogate w wartościową wiedzę, która pozwoli Ci lepiej odnaleźć się w prężnie rozwijającej się branży.

O zdanie na temat imprezy zapytaliśmy Katarzynę Baranowską z Fox Strategy – uczestniczkę poprzednich edycji.

Targi eHandlu uważam za fantastyczne wydarzenie, zarówno biorąc pod uwagę jego tematykę i uczestników, których gromadzi, jak również poziom samej imprezy i okazję do networkingu. – mówi Baranowska – Na korzyść Targów przemawia nie tylko perfekcyjna organizacja, ale również bardzo dobra komunikacja całego eventu w mediach. Dobrze zaplanowana część targowa w połączeniu z sesjami eksperckimi sprawiają, że całe wydarzenie zyskuje na atrakcyjności, zarówno z punktu widzenia uczestników zainteresowanych wymianą wiedzy i doświadczeń ze specjalistami, jak i dla wystawców, chcących zaprezentować swoją ofertę osobom zainteresowanym ich produktami i usługami. Nasz udział w tym wydarzeniu uważam za świetną inwestycję, okazję do spotkań i promocji naszej firmy. – podsumowuje.

Swoją obecność na targach potwierdziły już takie firmy jak Poczta Polska, DPD Polska, DHL czy RUCH S.A.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować i pobrać bilet tutaj: Targi eHandlu

* – Badanie Gemius dla E-commerce Polska

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF