...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Tomasz Sokół pokieruje OOH.pl

Tomasz Sokół został prezesem zarządu OOH.pl, jednej z największych firm w Polsce zajmujących się wynajmem tablic reklamowych i zarządzaniem kampaniami outdoorowymi. Zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Jakóbczyka.

Do zadań nowego prezesa będzie należało m.in. zwiększenie zasięgu sieci OOH.pl i poziomu komercjalizacji nośników reklamowych, a także pozyskanie nowych partnerów do współpracy w regionach. OOH.pl zarządza siecią ponad 5 tys. nośników reklamowych w miastach do 200 tys. mieszkańców, w których mieszka 27,5 mln Polaków. Obok billboardów, citylightów to m.in. ekrany multimedialne w punktach handlowych, pociągach i dworcach oraz nośniki reklamowe w komunikacji miejskiej.

Outdoor się zmienia. Coraz częściej łączy świat offline z online i posiłkuje się nowymi technologiami. Ja ten świat doskonale rozumiem, dlatego z dużym entuzjazmem przyjąłem propozycję pokierowania OOH.pl. To jedna z niewielu firm w branży outdooru, która bardzo szybko się rozwija i która od początku działalności postawiła na technologie wykorzystując je m.in. do wynajmu i zarządzania kampaniami reklamowymi 

Tomasz Sokół

Tomasz Sokół jest doświadczonym menedżerem od blisko 20 lat związanym z branżą reklamową. Specjalizuje się w marketingu cyfrowym. Posiada duże doświadczenie w planowaniu i realizacji strategii sprzedaży online z wykorzystaniem wszystkich dostępnych kanałów. Realizował także kampanie offline.

Zanim rozpoczął współpracę z OOH.pl pełnił m.in. obowiązki partnera zarządzającego Online Advertising Network, agencji należącej do grupy Cloud Technologies, specjalizującej się w Big Data marketingu. Był współzałożycielem firmy. Od 2011 r. odpowiadał w spółce za sprzedaż i działania new business. Za jego kadencji, firma z sukcesem przeszła transformację w ramach grupy kapitałowej, dostarczając produkty reklamowe w Internecie dla klientów końcowych i agencyjnych.

Wcześniej, przez blisko 7 lat pełnił również obowiązki kierownika biura reklamy w Wolters Kluwer Polska.


Źródło: OOH.pl

Adam Daniluk