...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Toomas Hendrik Ilves o roli państwa w rozwoju cyfrowych usług publicznych

Weinnovators.club

14 kwietnia odbędzie się webinar WEinnovators.club poświęcony cyfryzacji usług publicznych. Gościem webinaru będzie Prezydent Estonii w latach 2006-2016, Toomas Hendrik Ilves. Sieć Otwartych innowacji jest Partnerem 11. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

W środę, 14 kwietnia o 20.00 zapraszamy na webinar WEinnovators.club poświęcony cyfryzacji usług publicznych. Gościem webinaru będzie Prezydent Estonii w latach 2006-2016, Toomas Hendrik Ilves. O estońskiej drodze cyfryzacji i o roli państwa w rozwoju cyfrowych usług publicznych z Prezydentem Ilvesem rozmawiała będzie Justyna Orłowska – Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech i Szef Centrum GovTech w KPRM. Gości webinaru przywita JE Ambasador Estonii w Warszawie, Martin Roger.

Do udziału w dyskusji, po prezentacji głównego gościa, zaprosiliśmy wybitnych ekspertów z Polski i Estonii – wśród nich:

  • Jan Sarnowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwo Finansów,
  • Ott Velsberg – Chief Data Officer estońskiego rządu,
  • Ain Aaviksoo – były estoński wiceminister spraw społecznych ds. e-usług i innowacji, a obecnie Dyr. Medyczny w startupie Guardtime,
  • Konrad Kostrzewa – prezes polskiego startupu Veturai, oferującego administracji innowacyjne rozwiązania informatyczne,
  • Marta Lewandowska, UX Team Lead w KPRM.

Dyskusję z ekspertami poprowadzi Wojciech Janek – z-ca Dyrektora Centrum GovTech.
W trakcie webinaru uczestnicy będą mogli zadawać pytania zarówno prezydentowi Ilvesowi jak i ekspertom z Polski i Estonii.

Zapraszamy na webinar – środa 14.04, godzina 20.00 – na zoom: www.bit.ly/Weinnovators-39

Transmisja będzie też dostępna na Facebook projektu Sieć Otwartych Innowacji https://www.facebook.com/projektsoi


Źródło: Sieć Otwartych Innowacji 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF