...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Total ogłasza konkurs Startupper Roku w blisko 60 krajach

Po sukcesie pierwszej edycji, rozpoczętej w 2015 w ponad 30 krajach Afryki, Total wznawia w 2018 inicjatywę Challenge Startupper Roku, tym razem na skalę światową w blisko 60 krajach na wszystkich kontynentach.

Projekt Startupper Roku prowadzony przez Total, edycja 2018-2019, będzie wspierać i nagradzać młodych lokalnych przedsiębiorców, zarządzających projektem lub własną firmą ze stażem nie dłuższym niż 2 lata, niezależnie od sektora działalności. W każdym z uczestniczących w konkursie krajów lokalne jury, składające się z ekspertów i partnerów projektu, wyłoni trzech zwycięzców.

Zgłoszone projekty będą oceniane według trzech poniższych kryteriów:

  • innowacyjność;

  • wpływ na środowisko lokalne i społeczeństwo

  • wykonalność i potencjał rozwojowy.

Każdy zwycięzca otrzyma tytuł „Startuppera Roku” i będzie mógł skorzystać z pomocy finansowej (pierwsze miejsce 50.000 PLN, drugie miejsce 30.000 PLN, trzecie miejsce 20.000 PLN), profesjonalnego wsparcia ekspertów oraz kampanii komunikacyjnej w celu zwiększenia widoczności projektu.

Nowością w tym roku jest nagroda „Przedsiębiorcza Kobieta Roku” dla każdego kraju, stworzona z myślą o wsparciu dla przedsiębiorczych kobiet. Ta specjalna nagroda, uzupełniająca inne nagrody, ma za zadanie zachęcić więcej pań do udziału w konkursie „Startupper Roku”.

Laureat pierwszego miejsca powalczy również ze zwycięzcami z całego świata o jedną z sześciu nagród dla „Wielkiego Regionalnego Zwycięzcy” .

Oprócz wyzwań związanych z przedsiębiorczością, Konkurs „Startupper Roku” potwierdza zaangażowanie w rozwój społeczno-gospodarczy wszystkich krajów, w których działa Grupa Total. Przyczynia się także do lokalnego wzmocnienia tkanki społecznej poprzez wsparcie najbardziej innowacyjnych przedsiębiorców przy realizacji ich projektów.

Rejestracja kandydatów jest możliwa od 9 października, bezpośrednio na stronie internetowej: https://startupper-of-the-year-challenge.total.com/pl/challenges/poland?lang=pl. Kandydaci będą mieli czas na wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 13 listopada.


Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF