...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Trzeci poziom rozgrywek Ultraligi! Już niedługo startuje Baltic Playgrounds

Rusza całkowicie nowa inicjatywa Alior Banku. Ultraliga zostanie jeszcze bardziej rozszerzona i dostaniemy trzeci poziom rozgrywkowy.

Baltic Playgrounds organizowane jest przez GAM3RS_X i będzie pełniło funkcje otwartych rozgrywek League of Legends. Udział wezmą gracze z Polski, Litwy, Łotwy i Estonii. Uczestników wyłonią kwalifikacje, które odbywać się będą 19-29 maja. Na przełomie czerwca i lipca zobaczymy fazę zasadniczą, a w sierpniu fazę pucharową. Rozgrywki zostaną zwieńczone turniejem kwalifikacyjnym, który pozwoli najlepszej drużynie zawalczyć o udział w przyszłym sezonie 2 Ultraligi.

Wcześniej wspomniane kwalifikacje zostaną rozegrane w czterech blokach. 19, 22, 26 i 29 maja. Udział w nich wziąć może każda amatorska organizacja, jednak do głównej fazy rozgrywek awansują tylko najlepsze drużyny danych kwalifikacji.

Główny sponsor turnieju, Alior Bank zagwarantuje każdemu zawodnikowi, który awansuje do dalszej fazy rozgrywek 50 zł.

Ambasadorem rozgrywek został streamer Damian „Nervarien” Ziaja.

Śledzić rozgrywki można na specjalnie dedykowanej stronie: gam3rsx.com/balticplayground

Otwarta formuła rywalizacji pozwoli graczom wejść na wyższy poziom i być może powalczyć o miejsce na scenie profesjonalnej. Riot coraz częściej przygląda się scenom amatorskim i próbuję pomóc graczom wejść na szczyt przy pomocy kolejnych inicjatyw.

Adam Daniluk