...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Photon Education sprzedał 40-tysięczny egzemplarz edukującego robota!

W trakcie szczytu pandemii Photon Education miewało trudny okres, ze względu na zamknięcie szkół i brak zamówień. Te czasy już na szczęście minęły i firma z dumą może ogłosić, że ich flagowy projekt został sprzedany w ilości 40 tys. egzemplarzy!

Photon Robot, czyli interdyscyplinarny robot. Został zaprojektowany, by ułatwić pracę edukatorom zajmującym się kształceniem zarówno najmłodszych, jak i starszych uczniów. W oparciu o gotowe scenariusze zajęć lub własne, autorskie konspekty możesz zaangażować Photona w prowadzenie dowolnych zajęć.

W zeszłym tygodniu firma poinformowała o przekroczeniu kolejnego kamienia milowego, czyli 40 tys. sprzedanych egzemplarzy robota. To świetny wynik, biorąc pod uwagę, z jakim kryzysem walczyła polska edukacja w dobie pandemii. Sama firma informuje, że efekty, które przyszły w pierwszym kwartale b.r przerosły ich oczekiwania.

Największe brawa należą się przede wszystkim naszej produkcyjnej załodze oraz niesamowitym nauczycielom, którzy robią wszystko, co w ich mocy, aby uczniowie w szkołach i przedszkolach na całym świecie byli lepiej przygotowani na wyzwania przyszłości.

Zespół Photon Education

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF