...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Założyciel Skiware w gronie Jutronautów 2022

Karol Górnowicz, założyciel Skiware — laureat 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie znalazł się w gronie Jutronautów 2022. Wyróżnienie przyznawane jest przez Gazetę Wyborczą.

Jutronauci 2022 to program organizowany przez Wyborczą oraz przedsiębiorcę Sebastiana Kulczyka. Zadaniem projektu jest przedstawienie przy pomocy materiałów redakcyjnych, artykułów i multimediów sylwetek osób, tzw. jutronautów, którzy swoimi innowacjami chcą wpłynąć na jakoś edukacji młodzieży.

W zaszczytnym gronie osób znalazł się prezes Skiware, Karol Górnowicz. Jego firma zaczynała jako producent drukarek 3D. W ostatnich latach jednak przekształciła się w twórcę oryginalnego ekosystemu edukacyjnego opartego na metodyce STEAM, a laboratoria SkiLab, wyposażone w drukarki 3d i roboty edukacyjne stały się nierozłączną częścią niektórych polskich szkół.

Przewodnim tematem Jutronautów 2022 będzie rzeczywistość i jakoś edukacji, jaki wpływ na te dwa elementy może mieć pandemia oraz wojna na Ukrainie. Jutronauci chcą przygotować polskie dzieci na wyzwania czekające na nich w przyszłości.

 

Adam Daniluk