...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zortrax wyróżniony srebrnym Laurem Konsumenta 2022

Jest to potwierdzenie silnej pozycji marki na polskim rynku.

W wyniku głosowania w plebiscycie na zaufane i najbardziej rozpoznawalne marki drukarki 3D Zortrax zostały wyróżnione srebrnym Laurem Konsumenta 2022. Zdobycie jednego z najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju stanowi potwierdzenie silnej pozycji Zortrax na polskim rynku. Pozycję tę firma buduje m.in. poprzez współpracę z liderem branży EdTech, Skriware, dostarczającym kompleksowe pracownie druku 3D SkriLab, których częścią są drukarki Zortrax M200 Plus. Z rozwiązania Skriware i Zortrax, finansowanego w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości, skorzystało dotychczas ponad 2 tysiące szkół.

Cieszymy się, że konsumenci w całym kraju zauważają oraz doceniają wysoką jakość drukarek 3D Zortrax, czego dowodem jest srebrny Laur Konsumenta 2022. Nasz sprzęt jest profesjonalny, a jednocześnie łatwy w obsłudze, co z pewnością miało znaczenie przy wskazywaniu wiodących marek w kategorii druku 3D. Dzięki powyższym cechom, a także współpracy z firmą Skriware, z powodzeniem wprowadziliśmy nasze rozwiązania do polskich szkół.

Mariusz Babula, Prezes Zarządu Zortrax S.A.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF